Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Semmelweis kollégiumi lehetősé...

Semmelweis kollégiumi lehetőségeiről tudnátok nekem infót adni?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom, a Semmelweis ETK-nak csak két kollégiuma van, mindössze harmincvalahány férőhellyel, ami nagyon kevés annyi embernek.

Aki nem kerül be, annak van lehetősége más semmelweises kollégiumba menni? Vannak "vegyes karú" kollégiumok, ahol több karról mehetnek vegyesen a diákok?



2014. jún. 16. 22:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2014. jún. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

x)


idáig már én is eljutottam.....

2014. jún. 17. 22:53
 3/11 anonim ***** válasza:

[link] -> Az Egészségtudományi Kar kollégiumai

Itt van leírás az egyetem összes kollégiumáról :)

Remélem, segítettem :)

2014. júl. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ezt én is megtaláltam, de az EK-s kolikról sokkal kevesebb infó van :c


Pl. nincs feltüntetve az ára.

2014. júl. 16. 18:40
 5/11 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

[link]

Itt megtalálod a tavalyi díjakat, szerintem nem fognak nagyot változni idén :)

Ennél többet én sem tudok, ott van a telefonszám. Hívd fel őket, biztosan szívesen válaszolnak majd. Írj a többi, nem ETK-s kolesznek is, hátha tudnak segíteni :)

2014. júl. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!:))


Esetleg elő szokott fordulni olyan, hogy aki rászorulna, de mégse kap helyet ETK-s koliban, annak adnak helyet vmelyik másik semmelweises koliban, ahol más kar diákjai vannak?

Vagy akkor marad az albérlet?

2014. júl. 16. 20:15
 7/11 anonim ***** válasza:

Erről nem találtam semmit, de van egy másik oldal, ahol megtalálhatod (nekem nem sikerült): [link]

Amúgy szerintem tuti felvesznek, ne aggódj miatta, főleg ha jó az érettségi eredményed :)

Az ETK kapacitása 600 (remélem jól számoltam: [link] szerintem nem jelentkezik ennyi ember oda, a többség vagy pesti vagy albérlete van, szóval teljesen biztos, hogy be fogsz kerülni :)

2014. júl. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

A 600 hogy jött ki?


Én így láttma: az egyik koli férőhelye 150vmennyi, a másiké 25.

Ez így összesen még 200 férőhely se :(


Szóval ezért aggódom :/

2014. júl. 17. 10:53
 9/11 anonim ***** válasza:
[link] -> SE -> Egészségtudományi Kar (SE-ETK) -> itt kapacitás min. és max., ha a maxot összeadod, akkor 600 jön ki :) Csomó fizetősnek szerintem albérlete lesz, meg támogatottnak, de sztem nem jelentkezhettek sokan fizetősre... vagy nem tudom. Semmit nem lehet biztosra venni, de ne aggódj előre, hogy nem lesz kolid. Tuti lesz :)
2014. júl. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Én megnéztem mennyi embert vettek fel tavaly államira, és 1000 körül volt, összesen pedig 3000-en vagy 3700-an járnak az ETK-ra.

Ehhez képest az a 200 férőhely nagyon-nagyon kevés....

2014. júl. 17. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!