Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Semmelweis kollégiumi lehetősé...

Semmelweis kollégiumi lehetőségeiről tudnátok nekem infót adni?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom, a Semmelweis ETK-nak csak két kollégiuma van, mindössze harmincvalahány férőhellyel, ami nagyon kevés annyi embernek.

Aki nem kerül be, annak van lehetősége más semmelweises kollégiumba menni? Vannak "vegyes karú" kollégiumok, ahol több karról mehetnek vegyesen a diákok?



2014. jún. 16. 22:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hát akkor ezt jól elnéztem, bocsi :(

Ha mégse sikerülne bekerülni koleszba (szerintem biztos be fogsz kerülni!!!), vannak olyan koleszok, ami nem tartozik egyetemhez, például beírtam, és ezt találtam: h [link] , valamint vannak egyházi kollégiumok, ott vannak kötelező programok (mise vagy istentisztelet), szerintem felekezettől függetlenül lehet jelentkezni, pl. itt: [link]

Sok sikert a kolesz kiválasztásához, és a ponthatárokhoz!!! :)

2014. júl. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!