Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diplomával tényleg nem lehet...

Diplomával tényleg nem lehet olyan jól elhelyezkedni, mint érettségi + szakmával? Melyik a biztosabb, és a keresettebb? Nem tudom eldönteni, hogy mit tanuljak.

Figyelt kérdés
2014. júl. 6. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen diploma és milyen szakma. Példa: ha van egy mérnök, orvos gyógyszerész,gazdinfó ilyesmi diplomád, akkor könnyű az elhelyezkedés, így inkább ezt. de ha pl Kommunikáció, szabad bölcsészet, filozófia, turizmus diploma helyett inkább valami jó szakmát tanulnék.
2014. júl. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
óvónő diploma,rendőr szakma,vagy szakács? Melyiket javaslod?
2014. júl. 6. 11:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem azt valasztod, amihez a legtobb kedved van?
2014. júl. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Épp ez az,nem tudok dönteni,de melyik lenne a jobb?
2014. júl. 6. 12:06
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nehéz kérdés. Fizetésben, és megbecsülésben kb egy szinten van mindhárom. Talán a rendőrt kilőném, lányként ott nehezebb érvényesülni, a szakács talpalós munka, az óvónői munka pedig idegileg meríti ki az embert, én mégis ezt az utolsó választanám.
2014. júl. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a rendészetit. Ott megbecsülnek azért.
2014. júl. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%
En pedig a szakacsot mondanam. Na most elorebb vagy? Mindenki mast mond...
2014. júl. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!