Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most mit csinaljak: reggel le...

Most mit csinaljak: reggel le kell adnom egy esszet es meg el sem kezdtem?

Figyelt kérdés

Legyszi adjatok valami "survivior" tippet, hogy hogyan irjak meg egy esszet reggelig ami halal unalmas tema, es nem nagyon olvastam utana sem (dolgoztam egesz karacsonyi szunetben)? :'( es nem is tudom hogy kezdjem el...aaaaa...

Mindenkinek koszi ...


2010. jan. 7. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne netezz,hanem kezdd el.Mi a téma?
2010. jan. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán ha megadnád az esszé címét, többen írnának....
2010. jan. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Google a jóbarát. Wikipédia meg az ő egyik haverja...
2010. jan. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Cím, téma


legalább ennyi infóra szükségünk van.

2010. jan. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Kérdezd meg a kémiás gyereket, hátha neki van valami ötlete...:-) Nagyon lusták vagytok Ti mai iskolások... De tényleg, hogy gondoltad, hogy segítséget kérsz és még csak meg sem mondod, hogy mire?!
2010. jan. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

no para!

velem tegnap ugyanez volt a helyzet, és megcsináltam. Azért attól is függ, hány oldalasat kell írnod.

Én mindig úgy szoktam ilyenkor, hogy alvás, aztán éjjel valamikor felébredek, és írom. Persze, mindenkinek más a módszere, de én éjjel könnyebben tudok koncentrálni.

2010. jan. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ejjel nekikezdtem, de meg nem tudtam befejezni.

Tanar uzente, hogy ho miatt meghosszabbitja a hataridot holnap reggelig :)

A tema:


With reference to Cardiff, show how the city can be viewed as a palimpsest which has been written over by successive phaeses of sicoi-spatial development


1750-2000 szavas essze kell legyen.


Amugy meg nem vagyok lusta, dolgoztam es nem volt idom hozza. Ha meg nem dolgozol nincs mit egyel. Ennyit errol.

Aki segit annak meg koszi :)

2010. jan. 8. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!