Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemre milyen ruhába...

Egyetemre milyen ruhába szoktak járni?

Figyelt kérdés
Nem vizsgára, hanem sima előadásra vagy gyakorlatra kell ing vagy elegánsabb póló vagy akármi megteszi? (nyilván azért nem a szakadt, köldökömig érő meszelő pólóm). Rövid gatya mehet még akár színes is (azért nem Haway beach virágmintás)?

2014. júl. 12. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen átlagos utcai ruhában, amiben gimibe is jártál :D Nálunk rövidgatyában is szoktak járni. Én általában farmernaci, és valamilyen blúz/felső/pulcsi/ing. Pár bizsuval, ékszerrel is fel szoktam dobni a rucimat. Csak legyél tiszta és ápolt, ennyi :)
2014. júl. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van olyan tanár, akinek mindegy, de van aki nem tűri az ilyet. Ez teljesen tanár és szakfüggő. Például én műszakira járok, nálunk alig van pár cicababa, míg a közgazdaságtan meg a jog tele van velük.

Ne menj rögtön abban, meg kell látni, hogy milyen a tanár. Én mondjuk csaj vagyok, de nekem az volt a taktikám, hogy komoly, de nem elegáns ruhákban mentem, bár én eleve elég komolyan öltözködöm :D Mondjuk sortban csak most mertem bemenni nyáron a gyakorlatra. A fiúknál nem hiszem, hogy gáz lenne egy térdnadrág egyébként.

2014. júl. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
amibe középsuliba is mentél
2014. júl. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mérnöki szakra járok, előadásra teljesen mindegy miben mész, fiuknál a strandpapucs, hawaii nadrág, akkléta teljesen általános. Gyakorlaton egyszer az egyik idősebb tanár szóvá tette az egyik srác papucsát, de ezen kívül semmi mást nem tapasztaltam.
2014. júl. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!