Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van olyan egyátalán aki nem...

Van olyan egyátalán aki nem 400+-al várja a vidéki orvosi egyetemek ponthatárait?

Figyelt kérdés
Nekem kereken 400 pontom van. Eddig játszottam a gondolattal, hogy sikerül, de most úgy érzem naív voltam. Másoknak annyival több pontjuk van, hogy kizárt a siker....este 8ig meg fogok kattani :S :D.

2014. júl. 24. 09:44
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
És a prof honnan fülelte?? Ő írta a programot ami kiszámolja? Esetleg akkor lehet alapja...De ha tényleg annyi, akkor mondjuk ugye a többi is ennyit nő akkor a SOTE ponthatára több lesz mint akkor amikor még nem volt két emelt? LOL...
2014. júl. 24. 11:18
 12/31 anonim ***** válasza:
0%
ha így is lesz, ezen nem kell csodálkozni, hogy a pestin ilyen nagy lesz a ponthatár, mert szerintem egy pesti biosz kémia szakos gimit nem kell összekeverni egy vidéki semmit nem érő gimnáziummal (én is olyanba jártam) vagy ott van pl a szegedi Radnóti (Gál Bélával nem egy piskóta iskola)
2014. júl. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
46%
hát hogy a prof honnan szedte ............ gondolom konzultált az educaioval, mert nem hinném, hogy érdekében állna másokat álltatni, meg riogatni, ha el sem mondhatja senkinek, én csupán egy kivétel vagyok :(
2014. júl. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Persze....Anyámat is Gál Béla tanította fel is vették anno de nem előszőr...nem garancia ez sem...mindenesetre nagyon meglepődnék ha Pesten mondjuk 440 fölé menne...szerintem az nagyon sok ...
2014. júl. 24. 11:23
 15/31 anonim ***** válasza:
74%

"gondolom konzultált az educaioval, mert nem hinném, hogy érdekében állna másokat álltatni, meg riogatni, ha el sem mondhatja senkinek, én csupán egy kivétel vagyok :("


Mégis elmondhatja valakinek mert neked elmondta. És nemond hogy te olyan marha nagy kivétel vagy... :D

De igen lehet az érdekében áll mivel ha a legrosszabbra készülsz akkor csak jó meglepetés érhet, rossz viszont nem.


Az educatioval pedig hiába konzultál nem érted?

Azzal konzultálhat akivel akar ha a ponthatárt egy nyamvadt gép számolja ki. :D


(egyébként nem jelentkeztem orvosira csak idegesit amit állitasz mert baromság.)

2014. júl. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Ha igazad van el fogom fogadni, de kicsit úgy érzem, hogy szándékosan riogatsz...
2014. júl. 24. 11:34
 17/31 anonim ***** válasza:
45%

Csak azt ki tudja a számítógépes programot ami a pontokat meghatározza mikor futtatják le..azt nem gondolhatod hogy este 8 kor elkezdik futtatni és nincs egy próbaüzem előtte..

Szóval szerintem simán van aki már napok óta tudja a ponthatárokat..

2014. júl. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Persze szerintem is tudják már napok óta....de a remény hal meg utoljára nem de??
2014. júl. 24. 12:50
 19/31 anonim ***** válasza:
már jó alaposan megijesztettetek, innen ezt hallok, máshonnan csökkenést hallok, már nem tudom, hogy mit higgyek , már a sírás kerülget :/
2014. júl. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
nem szeretnék egy évet halasztani, az még rengeteg idő :/ :'(
2014. júl. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!