Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van olyan egyátalán aki nem...

Van olyan egyátalán aki nem 400+-al várja a vidéki orvosi egyetemek ponthatárait?

Figyelt kérdés
Nekem kereken 400 pontom van. Eddig játszottam a gondolattal, hogy sikerül, de most úgy érzem naív voltam. Másoknak annyival több pontjuk van, hogy kizárt a siker....este 8ig meg fogok kattani :S :D.

2014. júl. 24. 09:44
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
7 órahossza..kapcsolj ki..estig..már semmit sem tudsz tenni a dolog érdekében..
2014. júl. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Én azt kívánom, hogy ne legyen igazam, de hiába mondják nekem, hogy ez egy program, ha egyszer emberek viszik be az adatokat, és igenis emberek dolgoznak ott, és szépen ránéz, hogy mi az állás, és már meg is van! Sokszor mindenre ráparázom, de nem szokásom másokat ijesztgetni elhihetitek, ha nem így lesz, akkor azóta változott (mert ugye én csak egy pontszámot kaptam válasznak, azt nem, hogy tele van e a kar, vagy még pl van 30 hely, ahova besorolnak, és az ugye pontcsökkenéshez vezet) Mindenesetre reménykedem valamelyikben, ha nem sikerül nem tudom, hogy merre menjek azon a bizonyos úton. Mindenesetre sok sikert mindenkinek, aki részt vesz a 14-es ált. felvi eljárásban!
2014. júl. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

"és szépen ránéz, hogy mi az állás, és már meg is van!"


Igen szerintem egyenként minden ÁOK-ost megjegyeznek azok akik beviszik a pontokat és megmondják hogy na bakker most pontosan 407 lesz a ponthatár!


Ezt te se gondolod komolyan ugye?


Túlparázod az biztos.....

2014. júl. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Bírjuk már ki ezt a 4 és fél órát! Én is nagyon izgulok és nagyon meg akarom már tudni az eredményt. Ötletelni lehet, de biztosat csak 8 után lehet mondani, addig minden ilyen csak tippelés.

Kedves válaszoló, aki a 407-es ponthatárral riogatsz, láttad az ez évi átlagokat? A biosz a tavalyi 65%-ról 61-re csökkent, a kémia 60-ról 61-re nőtt, a fizika 65-ről 69-re nőtt, bár utóbbit szerintem kevesen választották orvosira, úgyhogy nem hiszem, hogy meghatározó lenne. Viszont a biosz, ami mindenkinek kötelező volt csökkent! Tudom, vannak, akik ősszel vagy még korábban letették már, de akkor is...Szóval összességében az a 407 pont nagyon soknak tűnik, sőt kizártnak tartom (vidékire). Bár ha ne adj isten igazad lenne, akkor bocsánatot fogok kérni. :D

2014. júl. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tudok mondani, hogy nyugalom! :) Én 2010-ben felvételiztem a SOTE-ra, anyukám nagyon jóban volt az egyetem kommunikációsával. Na, ő pár fülest leadott a ponthúzás napján, hogy BIZTOSAN 432 pont lesz, ezt már tudják. Eljött az este 8 óra: ponthatár 434 (így volt, aki feleslegesen megnyugodott reggel a 433 pontjával). Szóval SEMMI sem biztos, lehet, hogy nő, lehet, hogy csökken. Én mondjuk növekedést várok, mert eddig minden évben 400 felett volt a ponthatár az orvosikon a tavalyin kívül, akkor csökkent 400 alá (nagyon érdekes, hogy vajon miért, statisztikák alapján nem kellett volna), így történhetett az meg, hogy a SOTE-ra több kellett egy gyógytornász szakra, mint vidékre ÁOK-ra.
2014. júl. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Na jó de alapvetően a gyógytornászra nem kell emelt, sőt kémiából pl nem is kell érettségizni...tavaly mikor nem sikerült az orvosi akkor az ETK-ra nekem pl 415 pontom volt mert az emelt biosz mellé a magyart számolták felvételi tárgynak.....én mondjuk be is íratkoztam oda és most passzív vagyok...remélem nem kell visszamennem. Nem azért, gyönyörű hivatás az is, de nekem az orvosi felé húz a szívem :).
2014. júl. 24. 17:24
 27/31 anonim ***** válasza:
56%-os válaszoló: úgy tűnik igazad volt. Szóval fogadd bocsánatkérésemet. :D
2014. júl. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
94%
Mondtam, hogy nem szoktam másokat riogatni. Pécsre egy pont híján bejutottam, szóval azt még betöltötték, sajnálom, hogy igazam lett.
2014. júl. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
És tényleg....hmm következőnek a lottó számok?? Viccet félretéve engem is felvettek DE-FOK :) én alapból fogorvos szeretnék lenni csak mentsvárnak jelöltem ÁOK-t, úghogy nagyon örülök.
2014. júl. 24. 22:00
 30/31 anonim ***** válasza:
0%
Pontal, 400+-al... Áruljátok már el, milyen rag az, hogy "al"? Városok kis kezdőbetűvel. Szomorú, hogy olyan emberekből lesz orvos, akik az általános iskolás szintű helyesírási szabályokat sem tudták megtanulni.
2016. ápr. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!