Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit takar a Szte-Etszk elsősök...

Mit takar a Szte-Etszk elsősöknek összeállított tájékoztató egységcsomagja?

Figyelt kérdés
Nem tudták kipostázni nekem ezért kaptam egy emailt hogy átvehetem személyesen Szegeden ami elég messze így fölöslegesen nem igazán utaznék le.Mit tartalmaz?

#egyetem #SZTE #ETSZK #Tájékoztató Egységcsomag
2014. aug. 1. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez szerintem semmilyen tekintetben sem lenne felesleges. Annyi biztos, hogy az ETR hozzáférésedet tartalmazza, ezzel tudsz moduloban a juttatásokra pályázni (szoctám, kollégium stb), ezek mind határidőhöz kötöttek. Illetve az ETR hozzáférés jól jöhet tárgyfelvételnél.
2014. aug. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! én is ETSZK-s vagyok. A borítékban 3 lap volt.

Az egyikben leírták hogy mikor lesz a gólyatábor,és hogy mennyi pénzt kell utalni..(de azt az interneten is megtalálod) A másikban pedig volt egy határozat, hogy felvételt nyertél a szakodra. A harmadikban pedig leírták, hogy regisztrál az ETR-be. Nem tartalmaz semmilyen adatot, mindent meglehet találni az interneten.


Regisztrálj az ETR-be! ( ha még nem tetted meg)

Aztán lépj be a MODULO-ba (Az ETR-ben kapott felhasználóneveddel és jelszavaddal) majd kattints a BEADÁS/EHÖK/ szociális helyzetfelmérő adatlap kitöltésére.

Ezek után ha ezt kitöltötted és beadtad, akkor a csatolt űrlapoknál kitudod tölteni a kollégiumi jelentkezést és jelentkezhetsz az ingyenes városi bérletre is.


[link]

ETR REGISZTRÁCIÓ


[link]

ÉS EGY KIS SEGÍTSÉG.

2014. aug. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Azt a 3 lapot tartalmazó borítékot megkaptam,csak közben kaptam egy emailt is miszerint ezt a tájékoztató csomagot nem tudták kipostázni mert külföldi vagyok(de az elsőt meg igen?)Ha viszont ugyanarról van szó akkor ők vannak kicsit megkeveredve.Etr-em el van intézve ugyanis már voltam hallgató SZTE-en ezzel most nem kell szórakoznom csak érdekelt hogy vajon mit tartalmazhat ez a boriték ha már leinvitálnak Szegedre miatta.
2014. aug. 1. 21:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudok masik "csomagrol" .. Csak ez van. :)
2014. aug. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!