Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kollégiumi férőhely igénylése...

Kollégiumi férőhely igénylése tanulmányi alapon?

Figyelt kérdés

Most leszek elsőéves egyetemen (PTE), kb. mennyi ponttal kell rendelkezni, hogy felvegyenek kollégiumba tanulmányi alapon? (Sok helyen olvastam, hogy elsőéveseknek nem lehet tanulmányi eredmény alapján pályázni, a félreértések elkerülésének érdekében: Pécsen lehet.)

Anglisztikás leszek, a ponthatár 300 volt, nekem pedig 403 pontom volt. Ez így elég lehet?



2014. aug. 6. 02:18
 1/4 anonim válasza:
Ez a kérdés engem is érdekel , mert én is most leszek elsőéves (PTE BTK) és tanulmányi alapon szeretnék belerülni a koleszba.
2014. aug. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elég lehet. De szociális alapon nem próbálod még meg? Akkor dupla esélyed lenne. Vagy szociális alapon nem tudod megigényelni?
2014. aug. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
400 fölötti ponttal szerintem biztos bekerülsz.
2014. aug. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sajnos későn tudtam meg, hogy milyen igazolások szükségesek hozzá, már nem tudom beszerezni őket úgy, hogy keddre megérkezzenek Pécsre. Meg amúgy sem hinném, hogy szociális alapon megkapnám.

De akkor még reménykedem, hogy így is meglesz!:)

2014. aug. 6. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!