Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Költségtérítésre való átsorolá...

Csirkefalatok kérdése:

Költségtérítésre való átsorolás esetén van-e lehetőség fellebbezni?

Figyelt kérdés
Az első két félévben az egyetemen 54 kreditpontot szedtem össze.A második két félévben családi okok, pénzhiány, és távolság miatt nem tudtam bejárni az egyetemre.Ebből kifolyólag áttettek költségtérítésesre. Egy háztartásban élek édesapámmal a nővéremmel és neki 3 gyerekével.Az egyetlen kereső a családban édesapám. Ezt a kialakult helyzetet papírokkal tudom igazolni egy fellebbezés során. Most ilyen esetben van-e értelme annak, hogy belevágjak?

2014. aug. 7. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos szerintem nem sok értelme lenne fellebbezni. A helyes megoldás az lett volna (utólag könnyen beszél az ember, persze), hogy a félévre való bejelentkezés előtt passziváltatsz, esetleg félév közben egyéni tanrendet kérsz.


Persze esély van rá, mindenképp próbáld meg. Mondjuk nem tudom, kinek kell ilyenkor írni... rektori iroda?

2014. aug. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ilyenkor kellett volna előzetesen vagy utólag passzíváltatni, érdekéődni, mit lehet ilyenkor csinálni, vagy ha más nem, dékáni kérvényt megfogalmazni, nem fellebbezni, ami azt üzeni, hogy igazságtlanul járt el az egyetem veled szemben, mely csupán a szabályait alkalmazta.
2014. aug. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!