Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gimibe vagy egyetmre jobb járni?

Gimibe vagy egyetmre jobb járni?

Figyelt kérdés
2014. aug. 11. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
egyetem
2014. aug. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy egyetem.
2014. aug. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Attól függ, melyiket szereted jobban :)


Sok egyetemistát ismerek, aki visszasírja a gimnáziumi éveit. Vagy azért, mert összemérhetetlenük többet kell tanulni (feltéve, ha nem büfészak), vagy pedig azért, mert egyetemen már nem sok javítási lehetőség van: egy balszerencsés vizsgáddal az egész jövődet elcseszheted. Plusz van aki nem bírja azt se, ha túúl szabadon engedik. Rövid távon élkvezi, de hosszú távon nem bírja. Személyiségi kérdés.


De összességében én is az egyetemet szerettem jobban.

2014. aug. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyos tekintetben a gimi, bizonyosban pedig az egyetem. Az egyetemen nem lehet azt megcsinálni büntetlenül, hogy beteg vagyok, kimaradok 2 hetet, hogy teljesen meggyógyuljak (esetleg egyéni tanrendet kérve), mert ha hiányzol a gyakorlatokról, akkor aláírásmegtagadást kapsz.

Vegyes, vegyes.... de sokszor sírtam vissza a gimit, bár tegyük hozzá, hogy nem szeretnék mérnök lenni, mégis itt vagyok és nem linkeskedem el, ergo olyanért teperek, ami nem is az álmom.

2014. aug. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én a gimit választanám,ha lenne lehetőségem, a mindennapos számonkérések miatt akarva akaratlanul többet kellett tanulnom,emiatt nyugisabb is volt :)
2014. aug. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én a gimit választanám.


egyetemen sokkal több igazságtalansággal, pofátlansággal, szemétkedéssel találkozik az ember, mind az oktatók felől, mind a csoporttársak felől. A barátságok is nagyon felületesek, sok ember csak érdekből van jóba a másikkal.

2014. aug. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gimi.Így visszagondolva,akkor még semmit sem kellett csináljunk.Jó,oké,leültem kb.napi fél-1 órára tanulni,és megvoltam 4.5.Az egyetemen már nem egészen így van,kivéve ezek a büfészakok.
2014. aug. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!