Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Durván 1,5 hónap alatt előreho...

Durván 1,5 hónap alatt előrehozott, emelt szintű angol érettségi? (lent)

Figyelt kérdés

Tavasszal megírtam az előrehozott, középfokú angol érettségit. Nem tanultam rá kb. semmit, jó a nyelvérzékem.

Írásbeli 86%, szóbeli 96% lett! :)

Nyáron nem volt időm angolozni, viszont, gondolkodom, hogy ősszel megírom az emeltet.

Október 15. vagy 16. az emelt írásbeli!!!

Ha minden nap tanulok rá min. 2 órát, meg tudom ezt is írni 5-re? :) Vagy, ne is próbálkozzak vele?! :(


(Márciusban írtam egy EMELT próbaérettségit, akkor 42% lett.)


2014. aug. 14. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen kizárt, az új jogi szabályozás szerint ugyanis ősszel nem lehet előrehozottat tenni. A rendes érettségid időszakában jelentkezhetsz szintemelőre. Viszont érdemes kihasználni az időt, hogy tanulj is rá.
2014. aug. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pontosítok, ez már nem előrehozottnak számít, de ugyanaz vonatkozik rá.
2014. aug. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy tavasszal megcsináltam a középfokút.

SZINTEMELŐNEK számítana ez a vizsga, amit MEG LEHET ÍRNI ŐSSZEL! :))

2014. aug. 14. 22:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, hidd el nekem, értek hozzá. Csak az szintemelőzhet ősszel, akinek már van érettségi bizonyítványa, ezért írtam, hogy ugyanaz vonatkozik rá. Én sem örülök, hogy így van, de így van.
2014. aug. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Most vettem észre a kérdésedet, ugyanis én is jelentkeztem a szintemelőre (:

Ne foglalkozz az előttem szólóval, igen nyilván jobban tudja... SE. :D:D:D:D

Én már jelentkeztem is rá, remélem te is, én a pontokra megyek rá, meg, hogy meg legyen a 60%. Ha valóban olyan jó nyelvérzéked van akkor sikerülni fog.

Ha viszont nem sikerül olyan jól az írásbeli akkor csinálhatsz egy taktikai bukást, és év végén a rendes érettségi időpontokban újra próbálkozhatsz. Remélem segítettem. (:

L/18

2014. szept. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!