Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti hogy veszitek rá magatokat,...

Klanwarrior kérdése:

Ti hogy veszitek rá magatokat, hogy tanuljatok?

Figyelt kérdés

Nekem egyszerűen nem megy. Kitűnő lettem ugyan, de nem szeretek tanulni, és nagyon nehezen veszem a fáradtságot, mindig az utolsó pillanatig várok, aztán az utolsó nap, vagy akár az óra előtti szünetben tanulom meg az anyagot.(15 éves fiú).


Valami megoldás, hogy könnyebben rátudjam magam venni? Egyszerűen nem megy, gyenge vagyok basszus :(



2014. aug. 19. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:

én csak úgy tudtam, hogyha nyaggattak. engem pl a mamám

mondjuk én is jó tanuló voltam kevés tanulással is

2014. aug. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is így vagyok, de a koliban nincs igazán nyaggatás, és a haverok sem mindig tanulnak, sokszor filmet nézünk stb. tanulóidőben, de jövöre nehezebb lesz a suli, így tényleg rá kéne vennem magam valahogy külső segítség nélkül is, mert inkább csak haverokkal együtt vettem rá magam eddig :/
2014. aug. 19. 15:57
 3/4 anonim ***** válasza:
kérj meg valakit rá :-D amúgy nekem is ezt kell majd most, hogy visszamegyek koleszba (durva dolog tanulás nélkül az egyetem)
2014. aug. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jah :D
2014. aug. 19. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!