Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gólyatáborba tényleg nem...

Gólyatáborba tényleg nem lehet italt bevinni?

Figyelt kérdés
ha nem lehet, megtosznak érte ha kamuzok és azt mondom nincs? egy fél liter pálinkára gondoltam, úgy hallottam, hogy egy fél liter sör 300 (én 120 ft-osat iszok), azt sok pénzt meg ugye nem akarok költeni 5 napra (corvinus közgáz)

2014. aug. 20. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Szinte mindenki visz be, csak nem kell reklámozni.


A legegyszerűbb ha veszel valami piát, és annak a poharát használod utána. Vagy a szobában meginni a társasággal.

2014. aug. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és valami rejtekhelyet nem tudtok az italnak? eddig olyanra gondoltam, hogy ilyen [link] be csomagolok bele egy kisebb palackot
2014. aug. 20. 18:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez szerintem egyetemfüggő.

Nálunk pl. (nem Corvinus) ilyen jól megtermett verőlegények átvizsgálták bemenetkor a csomagokat (de tényleg mindent kiszedtek, még a vizesflakont is kinyitották, hogy nem vodka-e) és nem volt szabad a ki-be járkálás sem.

Szóval nálunk tényleg nem lehetett bevinni, csak bent venni.

2014. aug. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Ez egyetemfüggő. Én 2 éve voltam (SZTE-TTIK) és annyit lehetett vinni, amennyit csak akartál (sőt, ránk volt parancsolva, hogy vigyünk :D).

Érdeklődj a szervezőknél.

(Esetleg egy trükk: jégakkukat mosd át alaposan és töltsd át a pálinkát, majd hűtsd le. Rakj mellé pár ásványvizet, hogy azt a látszatot keltse. Ilyenekre gondolok:

[link]

Százforintos boltokban is lehet kapni, ha jól tudom)

2014. aug. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
megkérdeztem az egyik szervezőt, azt mondta vihetek be :)
2014. aug. 20. 22:41
 6/6 anonim ***** válasza:
26%
Az nem merülhet fel, hogy esetleg nem iszol?
2014. aug. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!