Koli vagy albérlet?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy Debrecenben a Campus Hotel, vagy inkább egy albérlet lenne a jobb választás?

2014. aug. 24. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdés, milyen szempontból.. Tanulás, közösség, anyagiak, bármi.
2014. aug. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Anyagilag tudom az albérlet drágább lenne pláne, hogy azt nyáron is fizetni kell és mivel elég messze lakom nem tervezem, hogy bent legyek akk is. Viszont haverom albérletbe van és most lett egy ilyen lehetéség, hogy mehetnék oda. Nem tudom melyik lenne összességében a jobb döntés, mivel még csak koliban laktam 1 évet ami korrekt volt, de nem tudom, hogy nem-e lenne jobb egy albérlet. Az albi fixen 26e lenne a csapó utcán. Ez pl milyen árfekvésben van albérlet szempontjából?
2014. aug. 24. 12:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha tanulnni akarsz, albi, ha bulizni, koli.
2014. aug. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*tanulni
2014. aug. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fix 26 ezerért még akkor is ajándék, ha nem egyedül laksz!

Debrecenben ez nagyon olcsó!

2014. aug. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És esetleg valaki tudna nekem mondani pár szót a Campus B épületéről? mert most oda kerülnék, ha kolira esne a választás
2014. aug. 25. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!