Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemre milyen laptopot...

Egyetemre milyen laptopot vegyek? Érdemes Macbook Airt venni?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik a Macbook Air, mert nagyon könnyű, vékony, és hihetetlenül sokáig bírja az akksija (9-10 óra).

Mi a véleményetek róla? Vagy tudtok ajánlani valami jó laptopot?



2014. szept. 10. 20:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
15%

HP Pavilionok i5-ös processzorral. Olyan vékonyak, hogy egy USB-t éppen beléjük lehet rakni:)

Megjegyzés: Az Apple termékeket olyan embereknek találták ki, akik idióták, viszont van pénzük.

2014. szept. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%
Milyen szakon fogsz tanulni?
2014. szept. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
gazdmenes vagyok
2014. szept. 10. 21:07
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

Amennyiben számít a presztízs, vegyél Macbookot, iPhone-t és valami nagy autót.


Az egyetemi tanulmányokhoz nem nagyon kell laptop, de ha mégis szükségesnek érzed, akkor tetszőleges szövegszerkesztésre alkalmas megteszi. Erre felesleges 400k-t kiadni, amikor 20-ért is kapsz a célnak megfelelőt. (Kivéve, ha az 1. pont a cél.)

2014. szept. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
43%
Az Apple tényleg inkább presztízs, mint valós minőség, olyan egyszerű, mint két pofon, azoknak találták ki, akik kezében fegyver a Windows, úgy összebarmolják (igen, sajnos olyanok is vannak). A legtöbb dolog azért még mindig a Microsoftot támogatja, szerintem ha minőséget akarsz, akkor válassz egy Dell laptopot, az eléggé felső kategóriás.
2014. szept. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
nem érdemes olyat, főleg arra amire neked kell.
2014. szept. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért csak betaláltak a fogalmatlanok még így is, hogy az egyetlen kulcsó a Macbook volt.. Egy Air hol 400k?? LOL

Ráadásul MS office is van rá, de az office még saját magával sem kompatibilis. Szóval ezt inkább hagyjuk.


Alapból kapsz hozzá minden szoftvert amire szükséged lehet. Jogtisztán. A 9-10 órás üzemidőt megkapod más márkától is bár ebben az árkategóriában, méretben és súlyban nem nagyon.

Az Air az simán a kategóriájának az egyik legjobbja.

Ha meg nagyon akarod még win***st is telepíthetsz rá.


Nekem az OSX kényelmi funkciói miatt simán kiesik a win. Az életben nem térnék vissza rá. Sajnos kénytelen vagyok használni a munkahelyemen, mert ott nem adnak Macet.


Azt viszont nem tudom, hogy ez kell-e neked az iskolába. Mi simán végignyomtuk laptop nélkül, sőt sokan még gép nélkül és sikerült lediplomázni bármilyen meglepő. Ha nem kell semmi spéci program, akkor nem lesz gond a kompatibilitással. Ha meg win kell, akkor azt is rá lehet tenni az OSX mellé.

2014. szept. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
45%

#7: Bocsánat, csak 380k.

Itt: [link]


A kompatibilitást pedig valószínűleg nem az Office szintjén kellene nézni.

2014. szept. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
diákkedvezménnyel a 13 inches 128gb-s 280k
2014. szept. 11. 17:54
 10/15 anonim ***** válasza:
63%
Ha van pénzed, miért vennéd a rosszabbat?
2014. szept. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!