Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki az aki egyetem mellett...

Ki az aki egyetem mellett heti 40 óra munkát tud vállalni? És mi az istent tanul?

Figyelt kérdés
Halál komolyan nagyon érdekel, hogy milyen szak mellett kivitelezhető a heti 5x8 órás munkaidő úgy, hogy minimum még egy évig legyen hallgatói viszonyod.

2014. szept. 16. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Levelezőn például.
2014. szept. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
én diplomás ápoló képzést csináltam nappalin (és nem, nem bukdácsoltam), és mellette dolgoztam főállásban. Heti két éjszaka, plusz péntek 12 óra éjjel és vasárnap nappal, vagy szombat nappal és vasárnap estétől hétfő reggelig...
2014. szept. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Diákszövetkezeteknél nappali hallgatói viszonnyal kell rendelkezni, de ott is 40 óra a legtöbb munkánál a kritérium.
2014. szept. 16. 19:42
 4/8 A kérdező kommentje:

2.:

Mondjuk ápolói munkákat nem hirdetnek szövetkezeteken keresztül, bár itt is nagyjából megkerülted azt az időszakot, amikor tanítás van. Viszont a hétköznap 8tól-4ig tartó munkaidő mellett érdekel, hogy ki mit tanul, ahol ennyire nem kell bejárni...

2014. szept. 16. 19:50
 5/8 anonim ***** válasza:
16%

És ha megkerültem? Nem az volt a kérdés, hogy ki tud hétköznap nyolctól négiyg dolgozni...

ha az érdekel, kérdezd azt.

2014. szept. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Levelezőn péntek-szombat van tanítás, mellette gond nélkül lehet 40 órát. Nappali képzésen nem tudom mennyire lehet menni úgy, hogy ne hagyj ki órát, tudj tanulni és pihenni is.
2014. szept. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amúgy én a melodiáknél vagyok, 20-25 órát szoktak egy héten kérni minimumnak, nem 40et.
2014. szept. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A cégek kérik a heti 40 órát, nem a szövetkezet.

Ezek a cégek nem fognak találni munkaerőt, valószínűleg annyira nem is akarnak. Irreálisak az elvárásaik, általában nevetséges pénzért.

2014. szept. 17. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!