Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kommunikáció és médiatudomány...

Kommunikáció és médiatudomány szakról átlehet-e menni szabad bölcsészetre?

Figyelt kérdés
Most kezdtem fizetősön, de átmennék bölcsészetre, az államilag támogatott formában van, és a pontom is meglenne hozzá. Mindkettő a BTK-on belül van. Köszi a választ előre is! :)

2014. szept. 22. 15:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nem úgy értettem, hanem februárban a normális felvételi eljárásban jelentkezel, és akkor szeptembertől kezded el az új szakodat, meg plusz a kreditelismertetés.
2014. szept. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
53%

Kérdező, ilyen típusú kérdéseket talán tényleg az intézményben kellene feltenni, nem a GYK-n.

Mellesleg én szidhatom a BTK-t, úgy, ahogy jólesik, mert Veled ellentétben nekem valahol valamelyik szekrény mélyén van egy BTK-s diplomám. Tudod, Jupiter, meg a kisökör.

2014. szept. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
65%

Kérdező TO-ról hallottál már? Tudod ilyen hivatal szerű dolog az egyetemen belül, ahol a nénik és bácsik válaszolnak az oktatással kapcsolatos kérdéseidre és intézik az ügyeidet... Esetleg ott lenne érdemes érdeklődni, ha normális választ akarsz.


Ti pedig kedves válaszolók normálisak vagytok? Honnan veszitek ezt a szabadbölcsész kontra Meki hülyeséget? Ahhoz, hogy meg tudj sütni egy hamburgert dolgozni kell, és nem árt, ha az embernek van némi sütnivalója, mert a konyha veszélyes hely.

Na most a szabadbölcsészek egyrészt nem hajlandók az iváson és a drogozáson meg az orgiákon kívül mással foglalkozni, továbbá ezek jó ha a cipőjüket be tudják kötni két kati vagy egyéb designer drog között. Hamburgert sütni. LOL! Szabadbölcsészt felvenni lassan a gyorséttermeknek is derogál. Egyébként egy hónapot laktam FEEK és szabadbölcsészek által dominált koliban. Szinte sírva menekültem abból a szellemi nihilből.

2014. szept. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

# 13/13 „Meki” ; „hamburgert sütni” -->Alja cigány észlelve.


Tipikus szakmunkás ideológia. Az utóbbi hozzászólásom neked is szól, fogadd meg.


Nem gyanús, hogy azért tettem fel itt a kérdést, mert nem vagyok a suli közelében?

2014. szept. 22. 18:55
 15/21 anonim ***** válasza:
70%
Kérdező, én fényévekre vagyok a szakmunkástól, de ezerszer többre becsülök egy dolgozó szakmunkás embert, aki értéket teremt, és keze alatt házak, bútorok, villanyhálózatok teremnek, akik életre keltik azt, amit a mérnők megálmodott, mint egy léhűtő szabadbölcsészt, aki X évig semmit nem csinál az egyetemen, azt sem tudja megmondani, hogy az ő szakja gyakorlatilag mire is jó de fennen hangoztatja, hogy ő diplomás. A szabadbölcsész diploma pontosan annyit ér, mint amennyi a fűtőértéke.
2014. szept. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Becsülj hát engem is, van 2 szakmám, mégsem érek vele semmit, átmeneti munkák semmi permanens, szerinted ez a jó? Ha igen, akkor te nagyon sz*rul látod át a dolgokat. Mi az a hülyeség, hogy nem tudod megmondani, mire jó? Több irányba is tendálhatsz. Mesterképzésről hallottál már? És olyat, hogy minorként felveszek majd esetleg még más szakot is?

Egyébként elvileg arra is megtanít, hogy átlásd a dolgokat, és a kérdésre válaszolj, ne másról beszélj.

2014. szept. 22. 19:16
 17/21 anonim ***** válasza:
57%
Akkor ezek szerint két rossz szakma mellé lesz még egy értéktelen diplomád is. Egyébként ez a fantasztikus, hogy az emberek kétszer eljátszák ugyanazt a hülyeséget, és harmadszor is elkezdik.
2014. szept. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Javaslom utolsó soraimra fordítsd figyelő tekinteted ismét. Mert míg én érvelek, te mindaddig csak egyet fújsz. Fel sem fogod, hogy létezik más felfogás is, azon kívül, amit te megideologizálsz. Persze, a festő és az ács az rohadtul haszontalan ám...legalábbis errefelé mindenképpen.
2014. szept. 22. 20:15
 19/21 anonim ***** válasza:
57%
A mesterszakkal és a minorral együtt sem fog érni semmit. Pont.
2014. szept. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Comprendo, orákulum-testvérem. :)
2014. szept. 23. 20:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!