Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kommunikáció és médiatudomány...

Kommunikáció és médiatudomány szakról átlehet-e menni szabad bölcsészetre?

Figyelt kérdés
Most kezdtem fizetősön, de átmennék bölcsészetre, az államilag támogatott formában van, és a pontom is meglenne hozzá. Mindkettő a BTK-on belül van. Köszi a választ előre is! :)

2014. szept. 22. 15:17
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Én kimaradtam ebből a minor őrületből (meg úgy az egész kreditrendszer őrületből gyakorlatilag, de van pár alattam járt... akivel jóba voltam az egyetemi éveim alatt... azért voltam, mert már nem tartjuk a kapcsolatot...de nincs harag, vagy ilyesmi)... és a minorosok voltak tipikusan azok, akik jártak ugyan az órákra, de a 4. minorban eltöltött félévük után is kb. gyakorlatilag szinte pont ugyanott tartottak az idegen nyelv(most konkrétan olaszról beszélünk,de tökmindegy) elsajátításában, mint az 1.félév után. Pont.

Az egyik ilyen ismerősöm tetoválásból él (vérprofin csinálja), a másik táncol, énekel(és ebben vérprofi). De a komm. szakból meg pláne a szabad bölcsészből kb. éhen halnának. Pont.


Ennél többet nem is írok, mert felesleges. Szerintem kb.annyi értelme van a minornak, mint a bolti tejnek, meg az istentudja, honnan eredő bolti tojásnak, ami tömegtermelésből jön, akkor, amikor minden tisztességes nagyvárosban van piac, és szinte majd minden faluban vannak - minden negatív felhang nélkül!!!- egyszerű parasztemberek, nénik, bácsik -nevezzük őket így- helyi termelők (kispénzű, egyszerű parasztnénik, parasztbácsik, akik megfejik a tehenet, meg levágják a sertést, tyúkot, marhát, mindent amit kell)... , akik boldogan eladják neked ezeket a cuccokat a pénzedért cserébe... na kb. ennyi az értelme a szabad bölcsésznek

2014. szept. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!