Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sos! Elaludtam! Most mit...

Sos! Elaludtam! Most mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Nagyon elaludtam most keltem fel es 5-fel6kozott szoktam. Most ha gyorsan osszekapom magam akkor is csak 3. orara erek be es az elso kettorol kernek igazolast.. Anya most ment el itthonrol azt mondta, hogy le vagyok sz*rva oldjam meg magamnak, apa itthon van de o se foglalkozik velem. Igen, tudom az en hibam de rengeteget tanulok es valoban tegnap este is ejfelkor fejeztem.be a tanulast, de ezzel nem tudok mit csinalni..Ha ennyi van feladva, akkor ennyi.Mar hulla faradt vagyok, tegnap is a szinhazba aludtam el. Es nem is hallottam, hogy ebresztene a telefonom, anya azt monfja, hogy ebresztett es ok hallottak, elhiszem, mert van, hogy csak ugy automatikusan kinyomom es nem is emlekszek ra. Szoval az lenne a kerdesem, hogy most megis mit csinaljak? Az elso ket orarol meg kitalalni se tudnek semmit, egy egesz naprol talan egyszerubb.Ha oszinten elmondom, hogy elaludtam.egybol bevagjak az igazolatlant.. Vagy megis menjek.be es legyek oszinte? Vagy pedig menjek el a dokihoz?? Csak felek, hogy anya utana meg azert fog veszedni, hogy az orvoshoz metem. Nem.tudom
2014. okt. 16. 07:56
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%

Kapd össze magad és menj be, mert így a 4. órára se érsz be.

Majd kiagyalod. Nálunk mindennap volt ilyen, aki késett 1-2-3 órát aztán lett 2 igazolatlanja és az nem a világ.

Nálatok nincs szülői igazolás?

Lesz, ami lesz, kapd össze magad. Az igazolást úgyse rögtön kérik.

2014. okt. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
nagyon szarul erzem magam mert meg elindulhatnek csak akkor meg kerdezgetnek hogy hol.voltam es az se jobb
2014. okt. 16. 08:01
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Indulj gyorsan a suliba és mondd meg, hogy elaludtál és kérj elnézést, mindig legjobb az őszinteség.
2014. okt. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nem rogton kerik, de most kell elmondanom, hogy hol voltam..
2014. okt. 16. 08:03
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Menj be, max lesz 2 igazolatlan órád. Ennyi belefér.
2014. okt. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Aztan mi olyan bonyolult azon, hogy odamesz a tanárnőt es közlöd, hogy "elnézést kerek, el aludtam es most ért csak be a buszom"
2014. okt. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Még mindig otthon vagy? Remélem már úton és onnan netezel.
2014. okt. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Menj be, max lesz 2 igazolatlanod. Nem ez a világ vége.
2014. okt. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
56%
Inkabb Menj el orvoshoz es kérj mara igazolást, ha kihagysz egy napot az nem nagy dolog. Vagy Menj el bőrgyógyászhoz es amint vegeztel Menj be a tobbi órádra, arra siman foghatod hogy nagy volt a sor azert húzódott el kicsit.
2014. okt. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mit csinálj?

Szerintem ülj még itthon néhány órát a számítógép (vagy okostelefon) előtt, várd a bölcs tanácsokat, hogy az összes órát lekésd.


Mellesleg két kérdésem/fölvetésem volna:


1. Iskolás vagy, gondolom 8-ra kell beérned. Miért 5 óra, fél 6 körül szoktál kelni? Ennyire korán kell indulnod (más településre jársz iskolába), vagy ilyen hosszan készülődsz reggelente?


2. Nem akarom a szüleidet szidni, de elképedtem azon, hogy a szüleid pontosan tudják, mikor kellene kelned, hallották is a telefonod ébresztését, pontosan tudták, hogy ha nem jöttél ki, akkor nyilván elaludtál, és arra nem voltak képesek, hogy bemenjenek hozzád, és fölébresszenek?!

2014. okt. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!