Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok úgy a tanulássa...

Csak én vagyok úgy a tanulással, hogy baromi nehezen veszem rá magam, mert nagyon lusta vagyok, de amikor meg elkezdek tanulni szinte nem bírom abbahagyni? Mert olyan jó érzés közben látni hogy egyre többet tudok, egyre okosabb vagyok.

Figyelt kérdés

2014. okt. 29. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Én abbahagyom szívesen.
2014. okt. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a többség így van ezzel. Én is nehezen állok neki, de aztán tökre élvezem. :)
2014. okt. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen.Mert olyan látni közben hogy haladok a tanulással
2014. okt. 29. 16:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát én fordítva.... Elkezdeni baromi könnyű, mert úgy veszem rá magam, hogy milyen jó lesz végre haladni, gondolkozni, tanulni, aztán 10 perc alatt megunom....
2014. okt. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon nehéz rávenni magam, sokszor nem is sikerül. Amit te írtál az nekem is úgy van, DE csak a matekkal.


Ott azért nehéz elkezdenem mert: "ó értem én ezt" HA meg elkezdem azért szeretem csinálni mert: "ó de jó tényleg értem"

2014. okt. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!