Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon béna vagyok matekból,...

Nagyon béna vagyok matekból, de nem akarok félévkor megbukni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Igazából nem mondanám magam bénának csaknegy balféknak... Matrkböl most stabil 1 re állok (nincs más csak 2 egyesem) és ezen javítani szeretnék. Tavaly nagyon laza tanárunk volt könnyen átlehetett verni puskázni is sokan tudtak és szinte semmit se t anultunk. Most meg nagyon szigorú nem túl kedves tanárt kaptunk az éveleji a fél osztálynak 1 es lett velem együtt..... Azután beteg lettem 1.hétre és én amennyire tudtam probaltam potolni de egy hetvege alatt nem nagyon tudtam aztan
2014. nov. 3. 21:05
 1/6 anonim válasza:
hanyadik osztály?
2014. nov. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
*aztan hétfőn még mindíg kicsit betegen mentem suliba és pont dolgozatot irtunk matekbol szabalyokbol .... Nagyon nem ment így ez lesz a 2. Egyesem.... Halasztást megse probáltsm kérni hisz nem adta volna meg. Tudom hogy nem kifogas hogy beteg voltam de nekem 1 hetet bepotólni nem egyszerű.... A tanárnő szinte minden órán megmondja hogy.mi milyen hülye osztály vagyunk. Mostmár külön tanárhoz is járok értem az anyagot ha írunk akkor szerintem tudni fogom. Szerintetek tudok javítani nem akarok bukni félévkor hiszenezd
2014. nov. 3. 21:15
 3/6 A kérdező kommentje:
*ez az év bele számít a tovább tanulásban... Mindenből 4-5 os vagyok kivéve matek....
2014. nov. 3. 21:16
 4/6 Tengor ***** válasza:
Keress egy jó magántanárt!
2014. nov. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kulon tanarhoz jarok
2014. nov. 3. 22:38
 6/6 Tengor ***** válasza:
És úgy se megy? Esetleg próbálj ki másik tanárt!
2014. nov. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!