Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SOS! Mit tegyek ha nem akarok...

SOS! Mit tegyek ha nem akarok suliba menni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon nem szeretnék holnap suliba menni ugyanis 3 témazárót írunk és felelek versből. De mit tegyek hogy ne keljen mennem ha makk egészséges vagyok? Szeretnék ötleteket kérni :) Mindent meghallgatok

2014. nov. 11. 20:06
1 2 3
 11/29 v.melinda110 válasza:
89%
Szia! Csinálhatod azt is hogy a lázmérőt az asztali lámpa égőjéhez hozzárakod és nagyon figyeled míg nem lesz 37.9-es a fok (mert anyukád azt fogja hinni hogy hőemelkedésed van) de óvatosan csináld, amikor nincs a közeledben senki, és nem is látnak mert külömben lebuksz. Remélem segítettem! :)
2014. nov. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim válasza:
91%

#7/11

Persze ha te lennél ilyen helyzetbe nem mondanád hogy menny be! HÁ!!! XD

2016. dec. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim válasza:
90%
Tettesd hogy görcsöl a hasad és hányingered van. Aztán kezdj el öklendezni mintha mindjárt behánynál..
2017. nov. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim válasza:
74%

Az én szüleim teljesen kikészülnek ha nem megyek:

Most is fás a fejem, szamárköhögésem van, fosok, folyik az orrom; másnéven minden balyom van MÁR 1 HÓNAPJA. DE LE SE SZARJÁK.

Holnap lesz hétfő. Ezt az üzenetet már este írom; holnap reggel megpróbálom végre rávenni őket hogy had mennyek már el orvoshoz, de fogadjunk hogy nem fog sikerülni.

Belém tolnak 10 kiló gyógyszert és takarodj az iskolába!


De amúgy bírom hogy a szülők jobban tudják hogy van-e valami bajod, vagy itthon kell-e maradnod mint a:

-Te

-A doki

Szóval legalább elmehetnék orvoshoz de neeem; ők tudják hogy nekem semmi bajom....

Szóval gratulálok az ilyen szülőknek

2018. jan. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim válasza:
76%

Kamuzd be:

-fáj a fejem

-fáj a hasam

-fosok

-hányingerem van

DE HIHETŐEN!

2018. jan. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Az én szüleim is ilyenek (utolsó előtti). Volt,hogy 2 fosás között mentem el székfogóért.. mert még elmenni se voltak képesek.. már nem aktuális ez a ,,lógósdi" rájöttek anyáék, hogy ha nem akarok bemenni úgyse megyek.. akkor meg már inkább otthon legyek mint az utcán
2018. jan. 15. 17:52
 17/29 anonim válasza:
69%
Ameddig ezt a kérdést írtad tanulhattál volna
2018. jan. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Ezer éves kédés 😂 mostmár kár okoskodni nekem :/ amúgy meg nem ez volt a kérdés 😂
2018. jan. 28. 12:40
 19/29 Sssaszem ***** válasza:
82%
Most hol tartasz? Vagy már nem vagy iskolás?
2018. jan. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Idén érettségizek😂 3-4es tanuló vagyok,de amugy tudnam mi kozod hozza 😂
2018. jan. 28. 17:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!