Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SOS! Mit tegyek ha nem akarok...

SOS! Mit tegyek ha nem akarok suliba menni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon nem szeretnék holnap suliba menni ugyanis 3 témazárót írunk és felelek versből. De mit tegyek hogy ne keljen mennem ha makk egészséges vagyok? Szeretnék ötleteket kérni :) Mindent meghallgatok

2014. nov. 11. 20:06
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Vagyishat amugy nemtudom kocsogsegbol kerdezted-e
2018. jan. 28. 17:53
 22/29 A kérdező kommentje:
Most jut eszembe.. minden évben max 50 órát hiányoztam, úgyhogy amikor ezt a kérdést feltettem az csak nagyon ritka alkalmak egyike volt. Illetve azt hiszem hogy nem sikerült itthon maradnom és elmentem a suliba csak eljátszottam a halálomat és hazaengedtek. Ja meg tisztán emlékszem hogy nem kellett megírnom az egyik (legnehezebb,irodalom) témazárót.
2018. jan. 28. 22:10
 23/29 anonim válasza:
100%
Mondd el a dokinak, hogy hasmenésed van, és hányingered, aztán kiír pl.: 5 napot.
2019. aug. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Én matekdogámra 3as ra hittem,4es lett

Nyelvtanban...

1.félév sincs!

2019. okt. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
47%
Igy is ugy is megirod
2019. okt. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

10/25

Nálunk is csak 2 lehet

2019. okt. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
77%
Berakod a lázmérőt valami forró vízbe, aztán megvárod amíg 40.0 nem lesz a fok.
2020. jan. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
100%
Aki most olvassa annak mondom hogyha 3 tzt írsz, és nem mész be aznap, sokkal rosszabb lesz később pótolni amikor a többiek már túl vannak rajta.
2021. ápr. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

Na, hanyas lett, Kérdező ?:)


Na, azt szeretném nagyon mondani, fűzném itt a #28-as kommenthez; hogy igen egyébként, igaza van, biztos van közte, amelyik jól sikerül majd a 3ból, vagy legalább nem lesz egyes. Tehát azt pl érdemes lehet mindenképpen. A többihez meg még előlről kellene elkezdeni az átismétlést, ha te mondjuk másik héten írod meg; egyébként szóval nem is feltétlen kell mindent tudni mindenből, ha pl középsulis valaki, és jó a tanár mondjuk töriből, akkor ad forrást, tehát azt nem neked kell tudnod bemagolva, hanem kilogikázgatni az ábrákból, amit ad. Meg ha figyeltél valamennyire órán , egy kettest már csak össze tudsz talán hozni. Na jó, a kémia, meg a földrajz azok szivatós tantárgyak, azok már keményebb dió, ha pl ezek benne vannak a 3ban. De mondjuk nálunk nemtom középsuliban volt -e ilyen szabály, de nem is kerültünk sohase ilyen helyzetbe, mert jól voltak a tz-k elosztva; de tehát általánosban volt egy szabály, hogy max 2-t lehet egynap tz-t iratni. Egyébként okés, ennek van egy cáfolata is,mert bátyáméknak általánosban volt egyszer olyan, hogy egy nap 4 témazárót írtak , mert az első a témát írta be a naplóba, amiből dolgozatot iratott, a második nem írt be semmit, így a 3. meg a 4. tanár már simán megírathatták. De mondjuk nemtom, hogy a Kérdezőnek ezek a dolik pótlólagosak voltak-e, hogy már eleve hiányzott, és akkor aznapra esett mind a 3-nál a pótlás. De szóval egyébként ha nem ilyen kémiás dolog, amit nagyon érteni kell, meg nem földrajz, amit nagyon magolni kell, a többiből tehát összeszedhető egy kettes. Pl irodalomból valamennyire elég lehet szerintem, ha csak figyelsz, mondjuk a nyelvtan, ugye másik tantárgy, ott meg sok szakmai mindenfélét meg is kell tanulni, tehát az mástészta; de irodalomból pl átbeszélitek a történetet, hogyha pl van egy könyv, amit olvastok; vagy nemtom, pl olvasd el neten a rövidített verzióját, ha megtalálod, vagy nézd meg a filmet; idegennyelvből is ha figyeltél, mit vesztek egy dolgozatban már rá lehet érezni a nyelvtanra, hogy szavakat nem tudsz mindet, az nem baj, kettest össze lehet szerintem szedni. Matekból viszont van 1-2 dolog, ami tényleg nehéz egyébként, de a matektanárok sokszor jófejek, és ha nem olyan osztályzat született, amint vártad, később szoktak adni javítási lehetőséget; de tehát a legtöbb dolog matekból is érthető, tehát ha pont valami nem megy, akkor egy másik anyagrészből akár szerezhetsz hármast cserébe; meg pl időt is lehet nyerni, ha lusti voltál figyelni, vagy nem magyarázták el jól, akkor ha jófej a tanár és ad javítási lehetőséget; na, szal akkor elmagyarázhatja neked pl egy különtanár neten, vagy saját tanárod korrepetálásként, vagy valamelyik osztálytársad, amelyik mondjuk érti és szívesen és jól magyaráz neked; fizikából meg meg kell tanulni a képleteket. Ha jó tanárod van, akkor az 3-asra, 4-esre is vihető akár,de kettesre mindenképpen.

2021. ápr. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!