Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan bírjak ki még hónapokat...

Hogyan bírjak ki még hónapokat így ebből az iskolából? Egyre jobban elegem van.

Figyelt kérdés

Egy nagy senki vagyok én ott, mindenki elfordul tőlem, egy szemétkupacot jobban emberszámba vesznek mint engem. Tuti, hogy valami pletyka terjeng a hátam mögött, de senki nem mond semmit, senki nem mondja el mi a baj velem, miért utáltak így meg. Csak flegmán, bunkó viselkednek velem és ennyi.

Már 3 évet elviseltem ezt, ez a negyedik, utolsó év, szóval már csak pár hónap van hátra. De én meg mostanában jutottam el oda, hogy ezt nem bírom tovább. Nem bírom, hogy olyanok közé kell járnom, akiknek fogalmam sincs mi a bajuk, kegyetlen ez a tudatlanság, hogy nem tudok semmiről.

Inkább kötekednének velem és szembesítenének folyton a hibáimmal mint ez, akkor legalább tudnám mi az.


2014. okt. 15. 22:16
 1/4 A kérdező kommentje:
Minden nap ugyanúgy telik el, csak ülök az osztályban, magányosan, mindenki beszélget valakivel velem meg senki, a kutya se szól hozzám. Vagy a folyosón mászkálok, ott meg a többi évfolyamba járó emberek közül jópáran elég furcsán néznek rám valamiért szóval ott se jobb.
2014. okt. 15. 22:18
 2/4 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés,birom hogy ők jobban ismernek téged,mint te magadat
2014. okt. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia miközben ezt írom nagyon keservesen sírok mert ez a bajom kérlek ne add fel én emiatt hánytam mert gyomorgörcsöm van!

Ne érezd magad egyedül,mert én is egyedül vagyok!

Bennem csak a családom és az a 4-5barátom tartjabennem a lelket no meg majd a pszchiholoógus

Amúgy hány éves vagy?És fiú vagy vagy lány?

2014. okt. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
2014. okt. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!