Megteheti ezt a tanár?

Figyelt kérdés
Ma a 2. oran ugy iratta meg velem a dolgozatot, hogy magyon roaszul voltam. Jelentkeztem emiatt de nem szolitott fel. Arra figyeltem hogy ne okadjam el magam nem pedig a dolgozatra mert a ketto nem megy egyszerre. A 10-bol 1 szot tudtam. Oadirtam a lap aljara hogy rosszul voltam. Beirhatja a jegyet? Az ofomnek mar szoltam. Sorry a hibakert.

2014. dec. 8. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
BeírHATja, hogy beírja-e, az majd elválik. Sajnos túl sok gyerek sumákol rosszulléttel, és a tanár nem tudja eldönteni, mi valódi és mi a színjáték.
2014. dec. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Haza is jottem a rosszullet miatt hamarabb, csak leveszi, hogy nem csak a dogat probaltam meguszni.
2014. dec. 8. 19:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld majd meg vele következő alkalommal, ha találkoztok. És mondd meg neki őszintén, hogy tényleg nem a dogát akartad elsumákolni, hanem haza is kellett menned nemsokkal utána, mert annyira rosszul érezted magadat. Ezek után meg csak tőle függ, hogy hogyan lép.
2014. dec. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, en is arra gondoltam, hogy majd beszelek vele. Amugy nagyon bunko tanar. Egesz szunetben a tablara rajzoltunk Mikulasos cuccot, hogy "Boldog Mikulast YX neni!" es egyszerre mondtuk is erre leorditotta a fejunk, hogy "Mi ez a stilus, otthon is uvoltoztok?". Meg hogy fran
2014. dec. 8. 19:59
 5/7 A kérdező kommentje:

Veletelen elkuldtem.


Hogy Franciaoszagban nincs Mikulas!


De itt meg van, szerintunk kedves gesztus volt, de...

2014. dec. 8. 20:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Franciatanárról van szó? Melyik város? (Ez volt az off része, bocsi.)


Szerintem ha őszintén és normális hangnemben, intelligensen, tisztelettudóan mondod el neki, hogy mi történt, akkor megért. Mármint hogyha nem szoktál egyébként kibúvókat keresni, szóval ha nem egy megszokott dolog, hogy valami miatt nem úgy sikerült a doga, mint kellett volna.

2014. dec. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Korhazba kerultem a betegseg miatt, csak elhiszi, hogy tenyleg bajom volt...
2014. dec. 11. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!