Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hibát követek el, ha végigtanu...

Hibát követek el, ha végigtanulom a kéthetes vakációt? Ki fogok égni vizsgaidőszakra?

Figyelt kérdés

Napi max 6-8 órára gondoltam, illetve kihagyok 2 napot(karacsony,szilveszter), ezeket nem szeretném tanulással tölteni.

2 hét múlva vizsgaidőszak, de a komolyabb vizsgáim jan. 20 után következnek. Egyelőre nem találom megeröltetőnek a dolgot. Valakinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban?


2014. dec. 22. 08:10
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem tanulás helyett maradj itt gyakorin.
2014. dec. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te tudod, hogy mennyit kell tanulnod.
2014. dec. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rengeteget.Főleg biokémia, biofizikából.Nem tudom felmérni, hogy elég lesz-e rá az a 3-4 nap tantárgyanként. Rá kellene most gyúrni, csak az ezelőtti vizsgaiőszak végére annyira kivoltam, hogy az utolsó vizsgát már nem birta ki az idegrendszerem.
2014. dec. 22. 11:45
 4/5 anonim ***** válasza:

mindent vizsgádat szórd szét. Ne legyenek egymás hegyén-hátán. Én mindig úgy tanulok, hogy a vizsga előtti napon ne kelljen, csak nézegetni.

Próbálj ne "idegből" tanulni. Igyál valami levendula teát stb. Ha idegeskedsz, akkor csak azzal megy el az idő.

Napi 6-8 óra szerintem oké. Közte tartsál szüneteket is, vagy 1 órára ülj le a tv elé, vagy valami ilyesmi.

Volt barátom is így tanult, neki minden sikerült. Szerencsére nekem a szakom nem annyira követeli meg a nagyon durva vizsgaidőszakot.

2014. dec. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sanjos nálunk mindenből csak egy vizsgadátum van, nem választhatunk. Kösz a többi tanácsot.
2014. dec. 22. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!