Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne ennyi mindent...

Hogyan lehetne ennyi mindent megtanulni?

Figyelt kérdés
Idén kezdtem az egyetemet, joghallgató vagyok, a 'könnyebb' vizsgákat már kivégeztem decemberben..2 vizsgám maradt januárra (január elején vannak). Római jog I. és Magyar alkotmánytörténet. Ezeket, hogy lehetne megtanulni? egyszerűen olyan sok. Jelenleg is foglalkozok velük, de olyan sok, hogyha leülök reggel az egész napom elmegy és úgy érzem, hogy még így sem haladtam eleget. Esetleg ha valakinek ezeket a tárgyakat sikerült megcsinálni, elmondaná hogyan? előre is köszi a válaszokat, tanácsokat is elfogadok, hogy hogyan kell ezeket a szépségeket tanulni.

2014. dec. 26. 01:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Melyik egyetemen vagy?
2014. dec. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem volt hozzá előadás?

Az alapján biztos meg lehet

2014. dec. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Melyik egyetemen vagy? Én tavaly vizsgáztam alkotmánytöriből, de arra kellett szerintem a legkevesebbet készülni. Kb. 4 napot, ha szántam rá, akkor sokat mondtam.

A római jog az már halál, ezt elismerem, ebben megértelek, de az alkotmánytöri az kb. mint a középsulis történelem.

2014. dec. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
PPKE, mind2 szóbeli
2015. jan. 2. 03:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!