Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megteheti ezt egy tanár?

Gabooorka kérdése:

Megteheti ezt egy tanár?

Figyelt kérdés
Ma megkaptuk a kémia dolgozatot a tanárunkból. Én a dolgozatot később írtam, mert hiányoztam, és direkt elkülönített közben, és utána az volt az első, hogy beszedte. Most viszont mikor kiosztotta én nem kaptam meg. Volt 3 névtelen (habár biztosra veszem, hogy leírtam rá a nevem), de egyik se volt az én írásom. 2 osztálytársammal is megnéztük, de nem az én írásom volt. Mondtam a tanárnak, hogy nem kaptam meg. Ő azt mondta, ha nincs meg akkor 1es. Adhat rá 1est, ha nem is tudja, hogy holvan, és valószínűleg ő hagyta el. Lehet feltételezi én vittem haza és nem adtam be. Viszont ő új tanár és semmi oka nem lenne.

2015. jan. 8. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

Nekem egyszer az orvosin a kémia dogámnak a felét veszítette el a tanárnő. (2 oldalas volt)

Mivel nem találta sehol, megkérdezte, hogy újra megírom, vagy kiegyezünk egy köztes jegyben.

Szerintem olyan nincs, hogy ha pl. ő veszítette el, akkor neked adjon 1-est.

2015. jan. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja, már beírta az 1est, csakhogy ilyenkor érdemes e reklamálni?
2015. jan. 8. 19:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Megteheti.Bár elvileg minden jegyhez tartoznia kell egy dolgozatnak.Kérd meg valamelyik szülődet,hogy menjen be a suliba és kérje el a tanártól a dogádat!Ha nincs doga-vagy egy lap a Te neveddel-,akkor 1-es sincs...
2015. jan. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!