Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az egyik tanarom elvette a...

Az egyik tanarom elvette a konyvemet? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

ma elvette az egyik tanarom a konyvemet (hat nem eppen tankonyv volt...), mert oran olvastam. Elsore teljesen jogosnak hangzik, de en tenyleg figyeltem kozben, es mikor mondta hogy adjam oda, akkor el is ismeteltem amit addig mondott, de semmi, elvette. Az a helyzet, hogy a tanar igazabol szeret engem (gondolom, mert jok a jegyeim meg versenyre kuld) es mikor ora vegen odamentem hozza, hogy igerem tobbet nem fogok olvasni oran, akkor meg elkezdte mondani, hogy de eppen te?? es hogy o biztos benne hogy nem olvasok tobbet oran de odaadja a konyvet az osztalyfonokomnek, es majd o eldonti, hogy mi lesz. 3 oraval kesobb volt oram az osztalyfonokommel, es ora vegen kezdtem magyarazkodni, hogy de en tenyleg figyeltem kozben meg minden, es o meg meggyozhetonek tunt, csak az a helyzet, hogy nem tudott semmit az egeszrol. Aznap allitolag nem is beszelt azzal a tanarral es nincs nala a konyvem. Az a baj, hogy a konyv nem az enyem, hanem az egyik baratnome, de majdnem megorult, mikor meghallotta hogy elveszik a konyvet, szoval legalabb miatta vissza akarom szerezni. Mit tehetek? Mit mondjak? Masnak volt mar ilyen? Mennyi idejig tarthattja maganal?

ja, az osztalybol mar elvette 1 fiunak a konyvet, es ha jol tudom o kb.egy honapot konyorgott erte, de azt maganal tartotta es arra a gyerekre elegge ki volt borulva, mert rossz matekbol



2015. jan. 9. 22:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Melyik ez az iskola, 8-as! A házirend fent kell, hogy legyen az oldalukon, és szeretném a saját szememmel elolvasni.
2015. jan. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hetfon es kedden rakerdeztem, h akkor mi lesz a konyvvel, semmi konkretat nm mondott, csak h vissza fogja adni. Vegig nala volt. Csutortokon barmilyen kommentar nelkul bejon az osztalyba es visszaadja...hat megkoszontem szepen, es tuti nem olvasok tobbet az orajan. Szoval 6 napig volt nala. Nem tudom h szabalyellenes-e, mert nem talaltam a sulim honlapjan a hazirendet, de most mar mindegy
2015. jan. 16. 21:44
 13/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg elolvasta.
2015. jan. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!