Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti hogyan járnátok el a...

Ti hogyan járnátok el a helyemben?

Figyelt kérdés

Vizsgára kell tanuljak és még van két napom. Az anyag kb 450 powerpoint slide. Tömör írással, kevés rajzzal vagy grafikonnal. A tantárgy neve Osztott rendszerek. Nem erőst értem de őszintén nem is érdekel (nem is értem miért tanuljuk ezt is). Az anyag angolul van. Elolvastam kb 150 oldalt, nagyjából értegetem, hogy mit akar mondani de sehogysem rögzül.

Kezdem feladni. A két nap nagyon kevés, mivel pár óra után már nem tudok a tanulásra összpontosítani. Egyszerűen nincs, hogy ennyi információt betuszkoljak a fejembe.

Elismerem órákra nem jártam mert a tanár monotonan felolvasta az egész slideot...gondoltam, hogy majd nekem is fog menni.


2015. jan. 18. 14:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem épül rá semmi, vagy bepótolható, akkor én inkább hagynám a tárgyat a következő (1-2) félévre, és nem idegeskednék rajta. Legközelebb viszont bejárnék az órára, és félév közben heti ~50 szlájdot végignéznék és kijegyzetelném a lényeget, ezzel is megkönnyítve a vizsgára való készülést.
2015. jan. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!