Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akik érettségiztek már, ti...

Akik érettségiztek már, ti mennyit készültetek?

Figyelt kérdés
Mikor kezdtetek el készülődni? Mennyit gyakoroltatok,tanultatok? Érettségiket csináltatok? Hétvégén gyakoroltatok rá szabadidőtökben?
2015. jan. 18. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Semennyit.
2015. jan. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tavaly angolból előrehozottat csináltam kb két hónapot készültem rá, megcsináltam minden feladatlapot és megtanultam ez előző könyveimben a szólistákat a szóbelire, És jól is sikerült az érettségi 89% (emelt). Attól függ, hogy hova akarsz menni egyetemre / akarsz-e egyáltalán menni, néz meg oda milyen pontok kellenek. Törire és matekra én már készülök kb december óta (igaz emeltet csinálok), a suliban is készülünk rá. A tételeket magadnak kell kidolgoznod, ezt nem árt időben elkezdeni, ha közepezel érdemes a korábbi füzeteidből kidolgozni őket nem a netről, mivel a tanárok azt szeretik hallani amit megtanítottak, nem azt amit a neten találsz. Szóval ha nagyon jó egyetemre akarsz bekerülni akkor teperni kell, ha nem akkor meg annyit készülj, hogy a lelkiismereted rendben legyen
2015. jan. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kb 1hónap
2015. jan. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire fogékony az agyad. Szóbelire az utolsó 3 napban kezdtem el tanulni érettségi előtt és minden tudtam a tételeket.
2015. jan. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
emelt matekra előző vizsgasorokat oldottam, emelt fizikából is dettó, magyarból elolvastam az első 2 tétel címét, töriből az első könyvben néhány leckét elolvastam de aztán meguntam, angolból meg nem volt para, már volt egy középfokú nyelvvizsgám. egyszóval és meglehetősen keveset tanultam rám, aztán a magyar és törin kívül, ami 4-es lett, mind 5-ös.
2015. jan. 19. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!