Menjek matek faktra?

Figyelt kérdés

Az osztályfőnököm és a matektanár is szinte már zaklat, hogy miért nem jelentkezek matek faktra, de egyszerűen semmire sem szeretnék jelentkezni. Elgondolkodtam rajta, hogy menjek e, mert igazából szeretem a matekot (csak a tanárt utálom), de tudom, hogy lusta vagyok, és nem lenne kedvem plusz házit írni és gyakorolni, mert még rendes matekra sem teszem meg, és nem is lenne ki mellett ülnöm, én pedig utálok egyedül ülni. Idegen mellett meg még inkább.


16/l


2015. márc. 2. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Az élet nem kívánságműsor.Ha már most ez probléma nagyon meg fogod szívni később.
2015. márc. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez a része pont hogy "kívánságműsor", nekem kell eldöntenem, hogy akarok-e menni, úgyhogy az. Csak egy kis segítségre lett volna szükségem a döntésben, de ha nem, hát nem...
2015. márc. 2. 21:59
 3/4 anonim ***** válasza:
ha a budapesti szent istván gimnáziumba jársz akkor ülök melléd (:
2015. márc. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menjél, majd ha érettségi előtt rájössz, hogy matek nélkül kb. egy normális szakra nem tudsz menni továbbtanulni, na akkor bánnád meg, ha most nem mennél :)
2015. márc. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!