Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elítélitek az olyat, hogyha a...

Elítélitek az olyat, hogyha a diák néha "szabadnapokat" vesz ki? Alul bővebben.

Figyelt kérdés
Szóval 18/F vagyok de van mikor nem megyek be iskolába, ez körülbelül 2havonta fordul elő 1-2 nap erejéig. Apu is azt mondta hogy megérti mert minden nap bennt "roh**ni" nem egy jó dolog , és amíg tanulok ,addig belefér így néha hogy nem megyek be egy két napokat. Ilyenkor sokkal jobb mert utána újult erővel megyek. Szóval elítélitek az ilyet?
2010. febr. 14. 17:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%

Ha nem csak felvágsz velem mások előtt, meg csak azért 'lógsz' mert ezzel akarsz vmit elérni, akkor nem.

Néha igenis jó egy nap pihenés, relaxáció. Tudom, néha nekem is jól jönne.

De ne ess át a másik oldalra, ne csinálj belőle rendszert. És legfőképp tanulj, hozd be az adott napi lemaradást.

2010. febr. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
*felvágsz vele
2010. febr. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 duhaj ervin válasza:
51%
Nem ítélem el,nekem is időnként tele van a hócipőm a munkahelyen és olyankor kérek szabit.Hány napot?Az a hócipő telítettségétől függ.
2010. febr. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is hetente két napot kihagyok. Hétvégének hívják.
2010. febr. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
én minden nap bemegyek suliba csak általában 2-3 órával hamarabb eljövök :\ azokon az órákon ahol a tanár nem írja a hiányzókat legtöbbször eljövök, ha meg beír akkor meg igazolom
2010. febr. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy évben 3 olyan napom van amit kivehetek azt igazolja anyum de a többet nem. Szerintem egy hónapban 1-2 nap az sok. Én is szoktam lógni de csak olyan órákról mint pl. tesi. Elítélni nem ítélem el mert tényleg több szünet kellene, de ha meg több a szünet akkor az olyanok akik nem tanulnak, lógnak minden 3. nap nem hiszem hogy megérdemelnék.
2010. febr. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem, csak nem tudom elképzelni, hogy ülni ilyen fárasztó lenne, hogy plusz szabadnapokat kellene kivenni.
2010. febr. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha az a pár nap valahogy mindig egy dolgozat napjára esik, akkor elítélem. Amúgy mindenkinek a saját dolga, de szerintem jobb lenne, ha hozzászoknál a munkához. (neked végül is a tanulás a munkád). Ugyanis lehet, h a főnököd nem fogja jó szemmel nézni, ha kiveszel prá nap szabit, mert fáradt vagy...
2010. febr. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én amikor gimis voltam anyu 3 napot igazolt, plsz félévente kiirattam magam 2-3 napra orvossal, éppen akkor amikor a tököm ki volt mindennel. Nem ítélem el:)
2010. febr. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ha dolgozat van, akkor természetes hogy bemegyek mert nem akarok lemaradni, meg mindig úgy csinálom hogy legyen jegyem azért és ne csupa egyes. Szóval csakis a biztosra. Behozni meg beszoktam hozni a lemaradásomat, és igyekszem akkor kivenni pár napot mikor vagy javítások vannak vagy olyan semmilyen hét. Beteg nagyon ritkán vagyok szóval ezen felül nem hiányzok. És azt is persze figyelem, és nem viszem túlzásba. Igen, néha tényleg jólesik mikor már nagyon elege van az embernek. Akkor nem csak én vagyok így vele örülök hogy ilyen megértő szüleim vannak és hát látom nektek is:) U.i: persze munkáról nem szokom le dolgoztam már és nem lógtam az "más" ha dolgozol ott nem igazán lehet ezt megcsinálni max szabadságot kivenni persze nem ilyen indokkal hogy nincs kedvem dolgozni. Épp ezért van szabadnap fogalma is szerintem...hétvége sajnos sokszor nagyon kevés, főleg hogy tanuljak is meg érettségi előtt állok. Szóval általában jó célra fordítom(vagy pihenek vagy tanulok)
2010. febr. 14. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!