Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen átjelentkezés után...

Egyetemen átjelentkezés után mennyire nehéz beilleszkedni, megszokni az új sulit?

Figyelt kérdés

Vidéki egyetemre járok, de beadtam a felvételit egy budapestire. Gondolom sok tárgyam lesz elsős, de lesznek másodévesek is. Kicsit félek attól, hogy milyen lesz egy megszokott közösségbe újként beilleszkedni, ismerkedni. Eddigi életemben még nem váltottam iskolát, 12 évig egy intézményben tanultam.

Valakinek tapasztalatok?:) előre is köszönöm a segítő válaszokat!



2015. márc. 17. 13:12
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyetem, nem a gimi, ezt most nem bunkóságból, csak nem tudom máshogy megfogalmazni, de kb. senkit nem fogsz érdekelni. Valószínűleg lesztek amúgy is több ezren egy karon, esetleg több százan ugyanazon a szakon, szóval, nem nagyon lesz egy konkrét közösség, amibe be kell illeszkedni. Én a szaktársaim 95%-át nem is ismerem, csak azokat, akikkel mondjuk egy kisebb szemináriumon vagyok, vagy ilyesmi. Szóval, ez legyen a legkevesebb gondod.
2015. márc. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!