Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnék egyetemre...

Nagyon szeretnék egyetemre menni, de nem akarok tanulni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom elmondani az érzéseket,ami bennem van. Félek nekiülni a tanulnivalónak,jelenleg dolgozom belekezdek és sírhatnékom lesz mert tuti hogy rosszul csinálok mindent tavaly se lett az érettségim jó,pedig tanultam sokat. Egy lúzer vagyok és már öngyilkos akarok lenni,annyi nagykudarc az életem,régen kitűnő voltam és volt mibe kapaszkodnom,de mostmár ez se maradt :( Folyton rossz a kedvem,félek nem sokáig bírom már,újra előjött a pánikbetegségem. Pedig érdekel,amit tanulok mégis félek tőle sírni tudnék. 19/L
2015. márc. 31. 21:39
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Engem egyébként szinte minden leköt és érdekel. Mindenbe megtalálom a szépet a jegyeim is 4es 5ösök voltak még úgyis hogy lógtam és nem tanultam az utolsó évben,semmiből se voltam kirívóan jó vagy rossz. Sajnos családi veszekedések voltak,amik engem nagyon megviseltek ezért alakult nálam ki ez a pánikbetegség szerintem. Az elmúlt pár hétben folyamatosan rossz a kedvem,teljesen alulmotivált vagyok és nemtörődöm,nem érdekel az egészségem a kinézetem és semmi. üresség van bennem...de köszi,hogy meghallgattok jól esik :)
2015. márc. 31. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!