Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Informatikus alapkepzes utan...

Informatikus alapkepzes utan alkalmazott matematikus mester?

Figyelt kérdés
A kerdesem az volna hogy jelentkeztem a bme-vikra mernokinfora es ha tegyukfel megszerzem az alapdiplomam utana mehetnek-e alkalmazott matematikus mesterkepzesre? Azt a ttkn oktatjak.

2015. ápr. 11. 01:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Utána kell nézni, hogy mik az msc előfeltételei. Amúgy, nagy valószinűséggel semmi akadálya, max el kell végezni pár extra tárgyat alapozás jogcímen.
2015. ápr. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Es mernokinfon milyen szinten tanuljak a matekot a matekszakhoz kepest valaki nem tudja?
2015. ápr. 14. 21:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Hasonlóban gondolkodtam mivel én is bme-vik mérnök infót végeztem, de nézz csak bele egy matakatikus BSc-s ZV-be, azért a kettő nem vehető egy kalap alá..

Asszem egy matek msc-hez legalább 65 kreditet kellene hallgatni, de mérnök infón nincs ennyi.. Proginfón éppenhogy megvan, de hát az a szak ProgMat-ként indult annak idején, nincs min csodálkozni..


Szval technikailag át lehet járni, kérdés hogy érdemes-e.. Sok plussztárgyat kell megcsinálnod hozzá majd msc-n és szívni is fogsz sokat, nem lesz neked evidens, az ottani msc-sek többségének igen..


Én emiatt ELTE-matek-bsc-re adtam be, persze lesz ismétlés, de alaposabban oktatják a matekot mint bme mérnök infón.. értsd, ott vannak igazi gyakorlatok is hetente..)

Majd írd meg hogy döntöttél, kíváncsi vagyok..

2015. ápr. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A szakodon tanított matek sokkal alacsonyabb szintű, mint amit matek bsc-n tanítanak. Nehéz dolgod lesz, ha mehetsz is alkmat mesterképzésre.
2015. máj. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!