Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tehet velem...

Szerintetek mit tehet velem legrosszabb esetben a tanár?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy nem szeretnék bemenni az utolsó 4 angolórára (természetesen igazolással). Azért nem szeretnék, mert nem érettségizek a tantárgyból, de a közepeken kívül 2 emeltem is lesz, és egyszerűen nem bírok időt szánni nem létfontosságú tantárgyakra már. Mivel a többi csoportban a tanár engedékeny a nem érettségizőkkel (konkrétan nem kell csinálniuk semmit órákon) meg mertem tőle kérdezni, hogy a nem érettségizőknek meddig kell a dolgozatokat megírni (mert állandóan írat) és ezen teljesen kiakadt, közölte, hogy mennyire szemtelen vagyok, és hogy képzelek én ilyet. Azóta kipécézett és minden órán van valami megjegyzése velem kapcsolatban ( pl ma közölte hogy hiába vonogatom a vállam, angollal kell foglalkoznom, pedig meg se szólaltam és a vállammal sem csináltam semmit). Abba a tanártípusba tartozik, akik kimondottan rossz szándékúak, és élvezi, hogyha beleköthet az élő fába... Ehhez még hozzá tartozik, hogy mindig rendesen tanultam, mindig 5ös voltam, most is 4,9-re állok. Szerintetek mit tehet legrosszabb esetben, hogyha úgymond "ellógom" az utolsó pár órát, hogy legalább a többi dogát ne kelljen megírnom?

2015. ápr. 16. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit.
2015. ápr. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
en nem ertem hogy mit nyernel azzal ha nem irnad meg a dolgozatokat?
2015. ápr. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem azzal nyerek, hogy nem írom meg, hanem azzal, hogy nem tanulok rájuk.
2015. ápr. 16. 15:47
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha van elég jegyed, és nem hiányzol ezekkel a kihagyásokkal a megengedettnél nagyobb százalékban az óráról, akkor semmit sem tud tenni. 4,9-re kötelessége megadni az ötöst, random jegyeket nem írogathat be, ha nem vagy bent, hogy esetleg ezzel lerontson téged. Ha nem hiányoztál túl sokat, van elég jegyed, akkor kötelessége lezárni téged a meglévő jegyek alapján, ergo nem buktathat, nem kötelezhet osztályozó vizsgára sem.

Az angol jegyeden kívül sem lehet hatása, ugyanis ennek semmi köze pl. a szorgalom vagy magatartás jegyedhez sem :D

2015. ápr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Huhh, köszönöm, ez megnyugtató! :)
2015. ápr. 16. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!