Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen a fazekasban érettségiz...

Milyen a fazekasban érettségizni (emelt szinten)?

Figyelt kérdés
A kérdés arra vonatkozik, hogy nehezebb-e, hiszen az ország egyik legerősebb gimnáziumáról van szó. Számonkérőbbek? A bizottság is onnan lesz, gondolom, legalább is egy valaki... Mi fizika órán nem kísérleteztünk, az iskola nem volt felszerelve, tehát a mérés totál új lesznek számomra.

2015. ápr. 21. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindenképpen le kell tudni írni a Fazekas nevét nagy F-fel,különben nem engednek be.

A bizottság tagjai 3 különböző iskolából vannak, ebből ki lehet számolni, hogy nulla vagy egy tanár lehet a Fazekasból.

Az értékelési szempontok és útmutatók országosan egységesek.

Azon semmilyen vizsgahely nem tud segíteni, ha téged nem készítettek fel a jogszabályban előírt módon az érettségire. Ez botrány.

Egyébként jó a Fazekadban érettségizni, át fog járni a hely szelleme. :-)

2015. ápr. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, hiba volt nem átolvasnom, egyébként utólag mindig ki szoktam javítania az ilyeneket, ha észreveszem, csak itt nem tudom, miután leokéztam. Azt én is tudom, hogy egységes a javítókulcs, stb, de mint tudjuk a gyakorlatban nem mindig érvényesül az ilyen fajta egységes bánásmód... ezért voltam/vagyok kíváncsi a tapasztalatokra! Továbbra is várok tapasztalatokat!
2015. ápr. 21. 19:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Természetesen mindenhol emberek vannak, de ha három különböző iskolából érkezett tanár pontoz, akkor azért elég kiszámíthatóan az jön ki, aminek kell.
2015. ápr. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy 100% lett. Jófejek voltak, nem kérdeztek csak, annyit hova szeretnék menni továbbtanulni. Tudni kell folyamatosan lökni az anyagot.
2016. jan. 12. 10:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Én tudom, hogy a 100%-ért azért már meg kell dolgozni.
2016. jan. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:)
2016. jan. 18. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!