Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon félek az érettségitől,...

Nagyon félek az érettségitől, valami tipp, vagy biztatás?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ugye májusban lesz az érettségi. Nagyon félek. De csak a matektól, mert az megy, meg ment legnehezebben nekem, és brutál félek, hogy megbukok. Van valami tipp, vagy valami ami megnyugtatna tanács ? 19/F.

2015. ápr. 23. 22:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
61%

Én annyit írnék megnyugtatásul, hogy én 1997-ben érettségiztem, és akkor nehezebb volt, mint ma. Azóta a matekot erősen lebutították, és magyarból is a felét meg tudod írni anélkül, hogy egy kukkot is tudnál irodalomból. Továbbá a tanárok sem arra hajtanak, hogy minél több embert kivágjanak, szóval nem kell izgulni.


Izgulni majd akkor kell, ha esetleg tovább tanulsz. Ott többet és magasabb szinten kell majd megtanuni rövidebb idő alatt és önállóbban. Akkor majd rájössz, hogy az érettségi egy sétagalopp volt.

2015. ápr. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat, nagyon jó olvasni ahogy leírjátok a tapasztalatotokat, tippjeiteket, és nem negatívan álltok hozzám, jól esik ez a bíztató halom. :) Még várok válaszokat, tapasztalatokat akár, bármi. :) Szép napot mindenkinek!
2015. ápr. 24. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!