Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kellene egy kis bízatás...

Kellene egy kis bízatás valakitől, szeretnék valakivel együtt hízni. Lenne vállalkozó?

Figyelt kérdés
Legalább 5 kg-t híznom kéne, de inkább többet. Nagyon sokan mondták, hogy nagyon vékony vagyok, anorexiásnak is neveztek. A nyár alatt 5-6 kilót sikerült felhíznom, így már nézek is ki valahogy, és nem tűröm mostmár hogy csúfoljanak. A szüleimtől is kaptam sok biztatást, de jó lenne, ha valakivel együtt csinálhatnám ezt az egész hízó kúrát... Adhatnánk tippeket is egymásnak. :)

2012. aug. 21. 00:51
 1/6 frédy válasza:
be mész a gyógyszer tárba el mondod hogy mijen gyogyszerkel és már ki is váthatod receptnélkül 2 honap alat hizol 10-15 kilót
2012. aug. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kezd a reggelit jó zsíros pacal pörkölttel, majd igyál rá másfél liter 2,5% almalevet.:)

Természetesen csak poén volt, igazából nem tudok tippeket adni, de sok sikert a további hízáshoz.:)

Azt azért tudd, lehet hogy hízni akarsz attól még próbálj egészségesen táplálkozni/élni.

2012. aug. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:D
2012. aug. 21. 15:10
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyébként ha valaki együtt akarja csinálni ezt a hízás izét, írjon provátba és megadom neki az msn címem:)
2012. aug. 21. 15:29
 5/6 anonim válasza:

130 kg vagyok szívesen átadok párat:)))

na jo viccen kivűl hizni tök egyszerü zabálni egész nap keveset mozogni

2012. aug. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hahah, nyugodtan adhatsz egy pár kilót, szívesen elfogadom.:)

Köszönöm a tanácsot!:)

2012. aug. 23. 01:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!