Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felkészülés infó érettségire...

Felkészülés infó érettségire 4 nap alatt?

Figyelt kérdés

Pénteken érettségizem (előrehozott) informatikából, középszinten.

Osztályozóm elég jó lett, bár nem volt nehéz, innen kiindulva a mostani állapotommal körülbelül 55-60%-osra tudnám megírni, de én nagyon szeretnék jobb eredményt elérni (80% felett lenne az ideális továbbtanulás miatt).

Hogyan készüljek fel erről a szintről 4 nap alatt? Nincs valakinek ötlete egy tanulási terv felállításához? (Itt a tanulás = a gyakorlással természetesen).


Ugye 5 program lesz: Excel, Acces, Word, PowerPoint, Kompozer. Ami nagyon nem megy, az az Excel és az Access. Tud valaki tanácsot adni, hogy milyen tervvel és hogyan készüljek fel?


Előre is köszönöm szépen és hálás lennék a hasznos válaszokért!



2015. máj. 10. 17:51
 1/4 A kérdező kommentje:
(Azért 4 nap és nem 5, mivel ma még lenne más dolgom is.)
2015. máj. 10. 17:52
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem most kellene elkezdeni készülni rá, ha ennyire fontos lenne a jó eredmény. :S


Nézd át a korábbi érettségi feladatsorokat, mást nagyon nem tudsz tenni. Ezt be kell gyakorolni, hogy menjen időre minden és ne kelljen keresgetni. Ha valami nem megy, használd majd a súgót. :D

2015. máj. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos vizsgák voltak a suliban (fizika-biológia, előtte pedig matematika), és ezek miatt az időm nagy része le volt foglalva. :S
2015. máj. 10. 18:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Én az excelt úgy csináltam meg 27/30 pontra, hogy az összes addigi feladatokat megcsináltam, és a végére már tudtam, mikor milyen feladatnál milyen parancsot kell beütni. Gyakorlás kérdése, egyébként hülye vagyok mindenhez amihez logika kell, akkor mégis ment (most már a átlagon és összegen kívül nem tudnék semmit, pedig csak egy éve volt:D). Az accesst is csináld így, bár nekem azt nem sikerült megértenem, de mint mondtam, alapjáraton setétség vagyok.
2015. máj. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!