Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megoldás volna a gyakorlati...

Megoldás volna a gyakorlati hely váltás, vagy akkor gyáva volnék?

Figyelt kérdés
Szakácsnak tanulok, egy úgymond előkelő étteremben vagyok gyakorlaton. Öt nap a gyakorlat, de nekem kínszenvedés, egy öreg mogorva szakácsnő mellett kell dolgoznom, de nagyon rosszul bánik velem, ha valamit nem jól csinálok, már ordibál. A múlt héten megvágtam az ujjam (annyira remegett már a kezem) erre nekem támadt hogy ha összevérzem a húst (marhahúslevest csináltunk) eltakarít onnan. Mindig mindenbe beleköt, volt olyan, hogy elegem volt és sírva elmentem onnan, nem töltöttem ki a hét órát (nekünk annyit kell lenni) Erre másnap azt vágta a képembe, hogy egy ilyen elkényeztetett hisztis kis libának nem a konyhában, hanem a sarkon a helye és hogy szánalmas vagyok.

2015. máj. 11. 06:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menj máshová.
2015. máj. 11. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Minek akarsz szakácsnak menni?

Iszonyat szopás az a meló.

2015. máj. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mert szeretek főzni, jó szakma.
2015. máj. 11. 09:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ezt akarod csinálni, akkor válts. De azt azért tudd hogy ebben a szakmában, nem éppen tanult, kulturált emberek dolgoznak. Nyilván van kivétel. Úgyhogy szokj hozzá az ilyen sötét parasztokhoz, mert sokkal fogsz találkozni.
2015. máj. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Itt aranyosak a többiek, csak ez a hárpia ilyen gonosz
2015. máj. 11. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!