Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pozíció és hely váltás munkahe...

Pozíció és hely váltás munkahelyen belül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A véleményetekre lennék kíváncsi! Jelenleg részmunkaidőben dolgozom egy ruházati cégnél. 6 hónapja vagyok ott. Új albérlet után kellett néznünk a párommal és sajnos csak drágábban találtunk lakást. Ráadásul a jelenlegi üzlet ahol dolgozom elég messze is lenne nekem. Maga a főnököm mondta azt, hogy ha bárki szeretne feljebb lépni vagy esetleg átmenni másik üzletbe, ami közelebb van neki, akkor szóljon és szívesen segít, közbenjár. Szeretnék átmenni egy közelebbi üzletbe, teljes munkaidőben, de félek odaállítani ezzel a főnökhöz ennek ellenére is, mivel csak 6 hónapja vagyok a cégnél. Szerintetek beszéljek vele? Úgy érzem nem vagyok elég ideje a cégnél, hogy egy ilyen kéréssel előállhassak.


2014. szept. 23. 18:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!