Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek megadja a tanár...

Szerintetek megadja a tanár az ötös alát?

Figyelt kérdés
Dogát írtunk angolból.Volt benne egy feladat miszerint példákat kellett írni.(pl.: a cup of tea)Én nem tudtam,hogy annak meghat. pontszáma van,ezért csak párat írtam.Azt hittem,hogy amennyit írsz,annyi pontod lesz és azzal együtt számolja össze a pontokat.Ráadásul nem is tudtam átnézni,mert én voltam az utolsó.Ma kiderült,hogy csak 3 pont kellett volna az 5-öshöz.Szomorú voltam,mert eddig mindig kitűnő voltam.Ekkor eszembe jutott egy régebben írt doga,ami 51ponttól volt 5-ös és egy oszt.társam 48 pontot ért el és neki megadta az 5-ös alát.Óra végén oda mentem a tanárhoz,aki nagyon jófej,és elmondtam neki.Azt mondta,hogy ezt nehezen hiszi el,de megnézi.Szerintetek?Kérlek,ne kérdezzétek,hogy miért fontos ez az egy jegy.Nekem az.Köszönöm,hogy végig olvastad.

2015. máj. 12. 15:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Inkább jelentkezz javító felelésre, ne ilyen kavarásokkal akarj jobb jegyet szerezni. Úgyis kapsz majd lehetőséget, értékelni fogja a tanár az igyekezetedet.
2015. máj. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!