Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van valamilyen technikája a...

Van valamilyen technikája a "bemagolásnak"?

Figyelt kérdés

Száraz szóbeli tételeket kéne tanulnom,de akárhányszor olvasom el,nem marad meg semmi.Sajnos száraz és unalmas anyagról van szó,így még nehezebb....

Milyen technikával lenne érdemes megtanulni/bemagolni ezeket?


2015. máj. 17. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:

ha felsorolás jellegű, kösd valami nagy baromsághoz. Kezdőbetűket összeolvasva jegyezd meg stb. De amúgy.. nem tudom, hogy ehhez egyáltalán kell-e trükk. Beseggeled és kész.

Nekem amúgy az szokott segíteni, hogy mindent hangosan mondok, hangosan beszélek végig. Hangosan olvasom el, értelmezem, magyarázok magamanak és felmondom. Apa az elején mindig azt kérdezte, hogy kivel telefonálok én ennyit, de aztzán rájött, hogy én így tanulok azokra a zh-kra amik bemagolósak :D

2015. máj. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Rendben,köszi! :)

Néha én is így szoktam tanulni,csak sajnos nincs mindig látható eredménye... :D Az a baj,hogy ilyen száraz anyagot,ami rohadtul nem érdekel,eléggé nehéz betanulni...

2015. máj. 17. 19:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Mit kell amúgy egész pontosan tanulnod? Valahogy ismerős az érzés :D
2015. máj. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mechatronikai berendezések és hasonló villamos finomságok :D
2015. máj. 17. 23:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Csemege :D
2015. máj. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!