Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt magyar szóbelin 10...

Emelt magyar szóbelin 10 percet kell beszélni az irodalom, és 10 percet a nyelvtan tételről?

Figyelt kérdés
Előtte 30 perc felkészülési időm van?
2015. jún. 3. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, van kb annyi felkészülési idő
2015. jún. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs felosztva 10-10 percre, te osztod be. A nyelvtan általában rövidebb.
2015. jún. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szuper, köszönöm! :)

Úgy érzem, semmit nem tudok, szóval fogalmam sincs, mivel töltöm majd ki azt a 20 percet. :/

Az akkor nincs is meghatározva, hogy a nyelvtan mennyivel lehet rövidebb?

2015. jún. 3. 15:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincsen, hiszen minden tétel más. Egyébként nem kötelező végigbeszélni a 20 percet.
2015. jún. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tényleg nem kell végigbeszélni. :) Tapasztalat :) Ma voltam, Berzsenyit és a szinkrónia, diakróniát húztam. 13 perc alatt lement. Jó, mondjuk isteni szerencsém volt ezzel a két tétellel, az tény. De csak azt akarom ezzel érzékeltetni, hogy ha tudod a tételeket és hamarabb végzel, nincs már mit kérdezniük, akkor mondják, hogy köszönjük, viszlát :) Nem ragaszkodnak feltétlenül, hogy pontosan 20 perc legyen :)
2015. jún. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja és az lemaradt, hogy nálunk pl. egy óra felkészülési idő volt, kivéve a nap első felelőjének, és annak aki az ebédszünet után elsőként ment be. (Persze ebédszünet nem mindenhol van :P)
2015. jún. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolót meg tudom erősíteni. Ma voltam én is, majdnem egy óra felkészülési időm volt, és mindössze 8 percet beszéltem. Nem volt kérdésük sem, mondták, hogy jó volt, csak hadartam. :)
2015. jún. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is tegnap voltam, 9 percig beszéltem, már csak azért kérdezgettek, hogy húzzák az időt, de alig tudtak mit. Viszont érdekes hogy délre hívtak, és 1-kor hívtak be...
2015. jún. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!