Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Izgultok felelésnél leblokkolt...

Izgultok felelésnél leblokkoltak vagy épp az ellenkezője?

Figyelt kérdés
Én úgy vagyok vele ha felelek és izgulok akkor nagyon sokminden eszembe jut és nagyon gyorsan eltudom mondani az anyagot.Több embertől hallottam,hogy ők felelésél leblokkolnak,hiába tanultok.Vagy csak azt mondják,hogy a tanár szemében jobb fényben tünjenek fel,mert ha tanultak volna akkor csak jobbra tudtak volna felelni.Vagy nem?
2010. febr. 27. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
hát én úgy vagyok vele, hogyha nagyonnagyon megtanultam, akkor tutira tudok mindent, de ha csak nagyjából, félig, akkor teljesen leblokkolok :D nem jut eszembe semmi. de van olyan tanár, akinél hiába tanulok alig jut eszembe, csak akkor, ha nyugtatgatom magam, meg segít egy kicsit elkezdeni. de onnantól megy minden, mint a karikacsapás :)
2010. febr. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én leblokkolós vagyok. Az első szóbeli vizsgámnál 15 évesen egy mukk sem jött ki a torkomon annyira izgultam.. 3 tanár ült velem szembe azt hittem elájulok. 16 évesen azért már megyegetett, most pedig már elég jól felelek, belejöttem. még mindig nagyon izgulok pl izzad a tenyerem, felmegy a pulzusom stb, de már meg merek szólalni :)
2010. febr. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szoktam izgulni természetesen, de nem pont a felelés miatt. Csak van pár hülye osztálytársam, akik miatt nem lehet úgy megszólalni órán, hogy ne kezdjenek el röhögni és ez nagyon zavaró tud lenni.

Egyébként meg nyugodt természet vagyok, úgyhogy hálisten nem stresszelem halálra magam ilyenkor :)

2010. febr. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Van, hogy egyáltalán nem, de mostanában annyira, hogy begörcsöl a hasam és sírok miatta. Eléggé rossz, hogy ezért kapok 1-2. amikor 5-re tudom
2011. szept. 24. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!