Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Rettegek az emelt szintű...

Rettegek az emelt szintű angol szóbeli érettségitől?

Figyelt kérdés

2015. jún. 6. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, nem fognak megenni.
2015. jún. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ha olyan témát kapok,hogy köpni-nyelni se tudok? :O
2015. jún. 7. 13:21
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból írom, hogy ne aggódj. Ha tudsz angolul, jönni fognak a szavak, még ha olyan egyszerűek is, mint nálam. A téma pedig nagyon lutri, nekem szerencsére egyszerűek, általánosak voltak, de hallottam egy fiútól a vizsga helyszínén, hogy ősóceánokról meg a kenyér összetételéről, illetve arról kellett beszélnie, hogy miért együnk rozs kenyeret. Ezzel nem megijeszteni akarlak, csak sajnos van ilyen specifikációra épülő téma is. :( Ha ilyen témát kapsz, próbálj meg confident lenni, hogy elhiggyék, tudod, még ha nem is.:) Drukkolok, hogy olyan cuki vizsgáztatókat kapj, mint én.:)
2015. jún. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

Holnap megyek.

És igen, rettegek a klónozás, eutanázia és ehhez hasonló témáktól... hiába tudok angolul. Alapvetően a vitától tartok nagyon,meg a másik 2 feladattól... De megoldókulcs alapján könnyű érvelni... és fél percem van átgondolni,hogy mennyire mondok hülyeséget az adott feladatnál? :O


Én már nem is tudom,mit kéne csinálni még ma...

2015. jún. 7. 13:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ma már ne csinálj semmit, csak még jobban felhúzod magad. Nézz TV-t, olvasgass, ha gondolod, olvasgass még el egy-két olyan témát, amit annyira nem tudsz, de szerintem fölösleges.:)


Igen, fél perced van, de az az idő max arra elég, hogy eldöntsd, mi lesz az első érved.:(

2015. jún. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!