Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyedül én nem tanultam...

Egyedül én nem tanultam semmit érettségire?

Figyelt kérdés

Elkezdtem ma, magyart tanulni 11 tételt tudok.. és ennyi.

Hétfőn szóbeli. Összesen 180 tétel..

Osztálytársaim is azt állítják nem tudnak még semmit, de irtó nyugodtan.. Én pedig elkezdtem stresszelni... igaz már felesleges.. de hát én voltam a hülye


2015. jún. 9. 21:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Utolsó, te azért átlagon felüli lehetsz ilyen emelt kombókkal, szóval ne hasonlítgassuk magunkat egymáshoz :D
2015. jún. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az emelt-kombós vagyok, és nem gondoltam hogy így fognak sikerülni, egyszerűen csak szerencsém volt és jó tételeket húztam. :D
2015. jún. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha -többek közt- matekból és fizikából is emelteztél, az nem a véletlen műve, ne szerénykedj. Lennék fele olyan okos, mint te :(
2015. jún. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
3-as lett az összes... de nem tanultam egy árva betűt sem, (megbántam) arra gondoltam, hogy majd ősszel kijavítom őket. Magyarból tudtam 11-et nem húztam azokból, de csak összekapartam. :D
2015. jún. 18. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!